V pátek 20.6. NÁS ČEKÁ VELKÉ DOBRODRUŽSTVÍ! Zůstaneme ve školce až do sobotního rána. Čeká nás den plný zábavy, večer plný pohádek a také snídaně s kamarády.
Nezapoměňte přibalit plyšáčka na spaní. Pyžamo, kartáček a náhradní spodní prádlo by děti ve školce měly mít běžně :)
Prosíme o vyzvednutí dětí v sobotu v 8h ráno.
Těšíme se, tety ze školky :)






