Milí rodiče,
Všechny děti srdečně zveme na velkou přespávací oslavu ve školce.
S dětmi se vydáme na výpravu na Kraví horu, kde si společně uděláme piknik s pár dobrotami.
Ve školce pak po návratu připravíme večeři ve formě toastů (v případě jiných preferencí prosíme večeři s sebou), abychom měli dost sil na oslavu v pyžamkách!
Společně v kruhu posdílíme, co se nám líbilo, popřípadě nelíbilo a připravíme se na řízený taneček, který nás spolu s konečnou meditací připraví na hluboký spánek .
Děti si pak můžete vyzvednout ráno od 7:30 - 8:00 .
S sebou plyšáčka na usínání a věci na převléknutí
Účast prosím hlaste nejpozději do 15.6. Moc děkujeme
S láskou tety
Míša, Eliška a Evča






