Brno Střed - Kamínek | Elánek - Školky a jesle v Brně

Brno Střed - Kamínek

Kamenná 4a, Brno-střed, Štýřice

Krásné prostory nabízí velkou herní místnost, spací koutek, jídelnu, koupelnu a vlastní zahradu. Doporučený věk dětí je 2-5 let. S parkováním je to zde horší, ale díky skvělé dostupnosti v centru města je ideální na využití městské hromadné dopravy. Nástup je možný kdykoliv.

Tel: 704 252 880
Email: info@elanek.eu

Prostory školky: 

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Teta Dominika
Jmenuji se Dominika a už od základní školy mi byla péče o děti a lidí obecně vlastní, a proto jsem se vydala cestou studia na škole sociální a zdravotní se zaměřením na psychologii a pedagogiku. Během studia jsem prošla praxí v soukromých školkách a domovech pro mentálně postižené děti. Po ukončení studia jsem nastoupila na střední zdravotnickou školu v oboru praktická sestra. Přitom mě to stejně více lákalo k dětem, a tak jsem si alespoň ve volných chvílích vydělávala jejich hlídáním. Při výběru zaměstnání jsem si tedy byla naprosto jistá, že to bude práce s dětmi v dětské skupině. Nejraději trávím čas s rodinou a přáteli, cestováním a vařením.
Teta Jana
Jmenuji se Jana a vystudovala jsem Speciální pedagogiku na Pedagogické fakultě MU v Brně. Mým cílem je vést děti ve školce k zdravému pohybu a pomocí kreativních činností v nich budovat zájem o dění kolem nich. V tomto směru se daným činnostem věnuji již od ukončení střední školy, kdy jsem hlídala děti v rodinách v ČR i v zahraničí, byla hlavní vedoucí na táborech a vedla sportovní kroužky. Daným aktivitám se věnuji nadále, pokud mi to časové vytížení dovolí. Průběžně si doplňuji vzdělání – absolvovala jsem kurz zdravotníka zotavovacích akcí, kurz první pomoci pro děti, jsem certifikovaným trenérem kolečkového bruslení III. třídy a akreditovaným instruktorem lezení na umělých stěnách. Ve volném čase se věnuji různým sportovním aktivitám a cestování se svými dcerami. Doufám, že děti ve školce podpořím v jejích osobním růstu a budou se mnou těšit na každý další den plný aktivit.