Bystrc - Jesle | Elánek - Školky a jesle v Brně

Bystrc - Jesle

Jakuba Obrovského 228/1a, Brno

Přímo nad budovou Lidlu se nacházejí velké, slunné prostory i čtvrtého provozu Elánka.
Dříve luxusní byt se nyní předělává na školku/jesle pro děti od 1 roku, s kapacitou 8 dětí, 2 vychovatelky.
Pobyt na čerstvém vzduchu zajištěn nejen na prostorné terase, ale především na oploceném, travnatém hřišti velikosti cca 10 000m2 , které slouží v dopoledních hodinách jen pro nás.
Krásné místo na procházky blízko brněnské přehrady, či zoologické zahrady.
Parkování přímo před budovou zaručeno.

Volných míst 1/8

Prostory školky: 

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Kateřina Beranová
Jmenuji se Kateřina a jsem maminkou syna Maxmiliána. Vystudovala jsem Střední odbornou školu pedagogickou, obor Výchovná a humanitární péče-sociálně výchovná činnost. Jelikož jsem vždy chtěla pracovat s dětmi v mateřské škole, rozšířila jsem si studium o obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Praxi mám nejen z mateřských škol a družin, ale také ze škol pro handicapované děti a ze soukromého hlídání v rodinách. Ovšem největší mou praxí je můj syn. Každé dítě je jedinečné a potřebuje individuální přístup, a o to se u každého dítěte snažím. Přistupovat k dítěti tak, aby se rozvíjelo, ale přitom nenucenou a příjemnou formou. Ráda s dětmi tvořím, povídám si a hraji. Ráda jim pomáhám poznávat a chápat svět okolo nás, rozvíjím jejich dovednosti a individuálně se zaměřuji na jejich přednosti. Vedu je k samostatnosti a zodpovědnosti za sebe samého. Už na škole jsem se naučila, že všechno je o komunikaci ať jde o kohokoliv a u dětí je to potřeba ještě víc, aby mohli všechno pochopit. I když je to občas náročné, ten posun a rozvoj dítěte za to prostě stojí. Je to úžasný pocit. Každý den ve školce/jeslích by měl být pro dítě plný radosti a smíchu. Chci, aby se děti do školky těšili, užívali si to zde, navázali přátelské vztahy a byli spokojené. Těším se na práci s Vašimi dětmi a věřím, že s námi budou rády trávit čas v Elánku.
Veronika Bulínová
Jmenuji se Veronika, vystudovala jsem Střední pedagogickou školu v oboru Výchovná a humanitární činnost. V souvislosti se studiem jsem měla možnost řízené praxe v jeslích, školkách, školních družinách a i ve specializovaných zařízeních. Absolvovala jsem kurz Chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky, dále mám i rekvalifikační kurz pro péči o děti od 3 do 15 let. Působila jsem jako paní učitelka v soukromé mateřské školce, pracovala jsem pro agenturu jako chůva, kdy jsem pečovala o děti v batolecím věku a zkušenosti mám i jako asistentka pedagoga a vychovatelka ve školní družině. Ve svém volném čase se ráda věnuji četbě, sportu a dětem. Věřím, že děti jsou naše budoucnost. Mým cílem je předat jim všechny cenné rady a navést je tím správným směrem. Jsou pro mě zdrojem radosti, inspirace a lásky. Těším se na společné tvoření a radosti s vašimi dětmi, protože smích a spokojenost dětí je pro mne tou největší motivací pro práci.