Bystrc - Školka | Elánek - Školky a jesle v Brně

Bystrc - Školka

Jakuba Obrovského 228/1a, Brno

Přímo nad budovou Lidlu se nacházejí velké, slunné prostory dalšího provozu Elánka, kde školka s kapacitou 24 míst, se těší na děti ve věku 2-5 let a pro dalších 8 veselých dětiček je kapacita v jesličkách, kde je věk dětí 1-2 roky. Prostory více než 300 m2 nabízí spoustu místa pro děti i možnost odpoledních kroužků pro děti a maminky. Pobyt na čerstvém vzduchu je zajištěn na prostorné terase o velikosti 250 m2. Krásné místo na procházky blízko brněnské přehrady, či zoologické zahrady. O děti se starají tři tety ve školce a dvě tety v jeslích. Parkování přímo před budovou zaručeno.

Tel: 704 252 880 (vedení Elánku)
Email: info@elanek.eu

Prostory školky: 

Prohlídka školky- video

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Teta Vendula
Jmenuji se Vendula, vystudovala jsem obor Sociální pedagogika na Univerzitě Palackého v Olomouci a obor Pedagogické lyceum na Střední pedagogické škole v Boskovicích. V rámci studia jsem měla možnost získat cenné zkušenosti v různých zařízeních zaměřených na výchovu a vzdělávání dětí. Díky těmto zkušenostem jsem si ověřila, že práce s dětmi mě naplňuje a všestranný rozvoj jejich osobnosti je pro mě to pravé, čemu se chci v životě věnovat. S dětmi ráda tvořím a připravuji zajímavé činnosti, které je všestranně rozvíjejí. Práci s dětmi beru jako poslání a ráda pro ně vytvářím podnětné a pozitivní prostředí, ve kterém je k dětem přistupováno empaticky, s ohledem na jejich individualitu, a kde mohou rozvíjet svoje schopnosti a dovednosti. Mezi mé záliby ve volném čase patří čas strávený v přírodě, cestování, sport a seberozvoj.
Teta Karolína
Jmenuji se Karolína, už jako malá jsem věděla že chci pracovat s dětmi. Při svém studiu na střední škole jsem si našla brigádu jako chůva u dvou malých chlapečků o které jsem s radostí starala dalších 5 let. Po téhle zkušenosti jsem si uvědomila, že mé místo patří vedle dětí. Ráda s dětmi vytvářím nové projekty, učím je novým věcem, zpívám a hraji různé zábavné hry. Už 8 let let jezdím jako vedoucí a zdravotník na letní dětský tábor. Mezi mé koníčky patří výlety do přírody, vaření, čtení knih, čas strávený s rodinou a přáteli.
Teta Lucie
Jmenuji se Lucie, vystudovala jsem střední odbornou školu, obor sociální činnost. Praxi jsem vykonala v Centru Kociánka, kde jsem v oboru získala cenné zkušenosti. Péče o děti mě naplňuje a velice baví. Ráda vidím jak děti dělají velké pokroky, jak se rychle učí a jsem ráda dětem na blízku při jakékoliv pomoci či problému. Mezi mé záliby patří hudba a sport.