Kociánka - Královo pole | Elánek - Školky a jesle v Brně

Kociánka - Královo pole

 !!! PŘIPRAVUJEME PRO VÁS NOVOU ŠKOLKU - NEVÁHEJTE SE PŘIHLÁSIT !!!

Ulice Gustava Broma 189/35, Brno - Sadová (oblast Kociánka)

Zcela nová budova, která bude dostavena 6/2019 slibuje luxusní, moderní prostředí právě pro Vaše děti.
Připravujeme 2 třídy pro děti od 2 do 6 ti let věku, kde nechybí herní místnost, jídelna, koupelna, výdejna stravy, zázemí šatniček a krásná, prostorná zahrada s venkovními hracími prvky.
Hlavním heslem Elánku je "aby s námi děti objevovaly svět," tedy těšit se mohou na hru, výchovu a péči, rozvoj sportovních aktivit, výtvarné a hudební výchovy a nebude chybět ani výuka angličtiny i předškolní příprava.
Úžasné prostředí na procházky nabízí i bezprostřední blízkost přírody.
Parkovací místa se nachází přímo před budovou a slouží ke klidnému předání dětí.

Jaký je postup? Vyplníte přihlášku, my Vám pošleme veškeré informace, od 1.5.2019 se budou podepisovat Smlouvy (teprve v té chvíli se přihláška stává závaznou a  podepisovat budeme v pořadí, ve kterém přihlášky přišly), od 1.8.2019 budou probíhat Dny otevřených dveří, kde se seznámíte i s pečujícími osobami a s prostředím školky a od 1.9.2019 zahajujeme provoz :)

Volných míst 10

Prostory školky: 
Kociánka - Královo pole
Kociánka - Královo pole
Kociánka - Královo pole
Kociánka - Královo pole
Kociánka - Královo pole
Kociánka - Královo pole

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Alena Mališová
Jmenuji se Alena Mališová a jsem absolventkou střední pedagogické školy oboru pedagogické lyceum se zaměřením na výtvarnou výchovu. Lásku k dětem jsem získala již na střední škole během tříměsíčního pobytu v Jižní Americe, kde jsem pracovala v dětském zařízení. S maturitním vzděláním přišlo mé rozhodnutí se přestěhovat do Londýna a začít novou kariéru pedagogického směru. Během 5 let v Londýně jsem učila ve státní mateřské škole, Montessori a lesní školce. Vystudovala jsem na Stonebridge College obor předškolní a volnočasová pedagogika zakončená titulem SAC. Dip. Po návratu do České republiky jsem 3 roky pracovala v soukromé česko-anglické školce na pozici anglická paní učitelka. V současnosti jsem studentkou posledního ročníku bakalářského oboru Speciální pedagogika v Praze. V rámci vysokoškolské praxe jsem měla možnost pracovat jako vychovatelka u dětí s ADHD v Česku i Anglii. K dětem ráda přistupuji individuálně a rozvíjím jejich uměleckou, jazykovou a hudební stránku. Mezi mé záliby patří hra na kytaru, doučování anglického jazyka, cestování, sportování a výtvarná seberealizace.
Lucie Žáková
Jmenuji se Lucie a vystudovala jsem na Masarykově univerzitě obory výtvarná výchova a speciální pedagogika se zaměřením na logopedii. Jsem akční energická osobnost, ráda sportuji a trávím čas v přírodě a na zahradě. Ráda kreativně tvořím- vyzdvihla bych především pletení, které je mým dlouholetým koníčkem. Velmi ráda své aktivity a dovednosti s nadšením zapojuji do výuky. Dokázat děti pozitivně naladit, zaujmout a najít si k nim individuální cestu. Učím je poznávat svět a zábavnou a hlavně přirozenou cestou. Logopedické zaměření mne naučilo děti vést ke správnému vyjadřování a komunikaci, na které svou výuku zakládám. Práce s dětmi je pro mě nadšením i mým celoživotním zájmem a v jejich blízkosti trávím takřka většinu svého času, ať už jde o rodinu, hlídání nebo volný čas. V zimě působím jako instruktorka a učím děti předškolního věku prvnímu lyžovaní, v létě zase působím na dětských táborech jako vedoucí. Půl roku jsem měla možnost pracovat v mateřské škole jako asistentka pedagoga pro autistického chlapečka. Směřovat své nabrané zkušenosti a pracovat jako učitelka v mateřské škole byl můj vytyčený cíl, a jsem vděčná, že je pro mě práce koníčkem a učení hrou.