Angličtina hravě | Elánek - Školky a jesle v Brně

Angličtina hravě

Představení kroužku

Kroužek Angličtina hravě je speciálně navržen pro nejmenší do věku 2-5 let, aby se hravou formou seznámily s anglickým jazykem. V rámci tohoto kroužku se děti učí zábavnými hrami, písničkami a jednoduchými interaktivními cvičeními, které podporují rozvoj základní slovní zásoby a komunikačních dovedností. S důrazem na hravost a radost ze společného objevování jazyka, Angličtina hravě vytváří příjemné prostředí, kde se malí účastníci mohou cítit pohodlně a bez stresu při prvním setkání s angličtinou. Cílem kroužku je nejen poskytnout dětem první kontakt s jazykem, ale také podnítit zájem o učení a vytvořit pevný základ pro budoucí jazykový rozvoj.

 

Lektorka -  Zuzana

Jmenuji se Zuzana Pašová a práci s dětmi se věnuji přes 8 let, kdy jsem začínala jako studentka VŠ vést zájmové kroužky. Vystudovala jsem Taneční konzervatoř v Brně, kde byl mým hlavním oborem moderní tanec. Po ukončení absolutoria jsem nastoupila na Masarykovu univerzitu a vystudovala v magisterském programu Učitelství estetické výchovy pro SŠ. Při studiích jsem již věděla, že práce s dětmi mne bude naplňovat a začala jsem učit tanec na Základní umělecké škole, kde působím dodnes. Mám zkušenosti nejen v oblasti tance, ale i s výtvarnou a hudební výchovou. Přes dva roky jsem doučovala žáky 1. stupně ZŠ ČJ, matematiku a AJ. V současné době jsem na rodičovské dovolené s mojí roční dcerou. Ve volném čase se ráda věnuji běhu, skupinovému cvičení a dlouhým procházkám v přírodě.

 

Permanentka pololetí: 3300 Kč/ dítě Kč/ dítě

II. pololetí: 9.1.2024 – 4.6.2024, každé úterý od 15:30 - 16:15 hod

Adresa: Gustava Broma 35, Brno, Sadová- Královo Pole

Lekce: 45min

Věková skupina: děti od 2,5 - 5 let, pro děti z Elánku i širokou veřejnost

 

Zájemce prosíme o přihlášení na volnočasovou aktivitu v termínu 8.12.2023 – 21.12.2023. na následujícím odkazu:  Přihlášky pro děti
​počet míst omezen

 

 

 

Termín: 
SADOVÁ -  Úterý od 15:30