Angličtina pro nejmenší | Elánek - Školky a jesle v Brně

Angličtina pro nejmenší

Představení kroužku:

Kroužek  je speciálně navržen pro děti ve věku od 2,5 do 5 let, aby se hravou formou seznámily s angličtinou. V rámci kroužku jsou vytvořeny interaktivní aktivity, hry a písničky, které podporují přirozený jazykový vývoj dětí a rozvíjejí jejich schopnost porozumět a používat základy anglického jazyka. Kreativní a zábavný přístup k výuce vytváří pozitivní prostředí, ve kterém se děti mohou spontánně zapojovat do jazykových aktivit, podporujících radost ze učení a komunikace v angličtině.

 

 

Lektorka - Johana

Jmenuji se Johana a moje láska k dětem mě přivedla k tomu, že chci vést kroužky v Elánku. Baví mě pracovat s malými dětmi a sdílet s nimi své znalosti a nadšení.Jsem velkou milovnicí jazyků, především angličtiny a francouzštiny. Tyto jazyky mě fascinují a baví mě je studovat i vyučovat. Mým cílem je přenést svou vášeň a dovednosti na děti a pomoci jim objevit krásu a užitečnost jazyků. V Elánku se snažím vytvářet zábavné a inspirativní lekce, které dětem umožní růst a rozvíjet se. Moje práce mě naplňuje a těším se, že mohu mít pozitivní vliv na životy mnoha mladých lidí.

 

Permanentka pololetí: 3300 Kč/ dítě

II. pololetí: 11.1.2024 - 6.6.2024  každý čtvrtek od 16:30 - 17:15 hod

Adresa: Gustava Broma 35, Brno, Sadová- Královo Pole

Lekce: 45min

Věková skupina: děti od 2,5 - 5 let, pro děti z Elánku i širokou veřejnost

Zájemce prosíme o přihlášení na volnočasovou aktivitu v termínu 8.12.2023 – 21.12.2023. na následujícím odkazu:  Přihlášky pro děti
​počet míst omezen

Termín: 
SADOVÁ - čtvrtek od 16:30