Kroužek šikovných ručiček | Elánek - Školky a jesle v Brně

Kroužek šikovných ručiček

Anotace k kroužku: 

Kroužek šikovných ručiček je místo, kde se naši nejmenší účastníci mohou ponořit do fascinujícího světa výtvarného umění a manuálních dovedností. Cílem tohoto kroužku je rozvíjet jemnou motoriku, kreativitu a schopnost se vyjadřovat skrze různé umělecké techniky. Děti se v průběhu kroužku seznámí s různými materiály a nástroji, experimentují s barvami a tvary a vytvářejí vlastní umělecká díla. V atmosféře podporující radost a objevování nového se malí umělci budou cítit inspirovaní a motivováni k vytváření. Zaměříme se i na roční období, významné svátky a události. Naučíme se lepit, stříhat a správně držet tužky a pastelky.

 

Lektorka: Zuzana

Jmenuji se Zuzana Pašová a práci s dětmi se věnuji přes 8 let, kdy jsem začínala jako studentka VŠ vést zájmové kroužky. Vystudovala jsem Taneční konzervatoř v Brně, kde byl mým hlavním oborem moderní tanec. Po ukončení absolutoria jsem nastoupila na Masarykovu univerzitu a vystudovala v magisterském programu Učitelství estetické výchovy pro SŠ. Při studiích jsem již věděla, že práce s dětmi mne bude naplňovat a začala jsem učit tanec na Základní umělecké škole, kde působím dodnes. Mám zkušenosti nejen v oblasti tance, ale i s výtvarnou a hudební výchovou. Přes dva roky jsem doučovala žáky 1. stupně ZŠ ČJ, matematiku a AJ. V současné době jsem na rodičovské dovolené s mojí roční dcerou. Ve volném čase se ráda věnuji běhu, skupinovému cvičení a dlouhým procházkám v přírodě.

 

 

Permanentka pololetí: 3 300Kč/ dítě

II. pololetí: 9.1.2024 - 4.6.2024 , každé úterý od 16:30 - 17:15 hod

Adresa: Gustava Broma 35, Brno, Sadová- Královo Pole

Lekce: 45min

Věková skupina: děti od 2,5 - 5 let, pro děti z Elánku i širokou veřejnost

 

 

Zájemce prosíme o přihlášení na volnočasovou aktivitu v termínu 8.12.2023 – 21.12.2023. na následujícím odkazu:  Přihlášky pro děti
​počet míst omezen

Termín: 
SADOVÁ - úterý od 16:30 - 17:15