Tančíme a hýbeme se s Elánkem | Elánek - Školky a jesle v Brně

Tančíme a hýbeme se s Elánkem

Anotace k kroužku: 

Cílem tohoto kroužku je zaměření na správný fyzický rozvoj dítěte a to přirozenou formou - pohybem. Společně se budeme se učit lehkou gymnastiku, taneční a baletní prvky. Součástí každé lekce jsou i pohybové básničky a dětské písničky.

 

Lektorka: Zuzana

Jmenuji se Zuzana Pašová a práci s dětmi se věnuji přes 8 let, kdy jsem začínala jako studentka VŠ vést zájmové kroužky. Vystudovala jsem Taneční konzervatoř v Brně, kde byl mým hlavním oborem moderní tanec. Po ukončení absolutoria jsem nastoupila na Masarykovu univerzitu a vystudovala v magisterském programu Učitelství estetické výchovy pro SŠ. Při studiích jsem již věděla, že práce s dětmi mne bude naplňovat a začala jsem učit tanec na Základní umělecké škole, kde působím dodnes. Mám zkušenosti nejen v oblasti tance, ale i s výtvarnou a hudební výchovou. Přes dva roky jsem doučovala žáky 1. stupně ZŠ ČJ, matematiku a AJ. V současné době jsem na rodičovské dovolené s mojí roční dcerou. Ve volném čase se ráda věnuji běhu, skupinovému cvičení a dlouhým procházkám v přírodě.

 

 

Permanentka pololetí: 3 300Kč/ dítě

II. pololetí: 9.1.2024 - 4.6.2024 , každé úterý od 16:30 - 17:15 hod

Adresa: Gustava Broma 35, Brno, Sadová- Královo Pole

Lekce: 45min

Věková skupina: děti od 2,5 - 5 let, pro děti z Elánku i širokou veřejnost

Zájemce prosíme o přihlášení na volnočasovou aktivitu v termínu 8.12.2023 – 21.12.2023. na následujícím odkazu:  Přihlášky pro děti
​počet míst omezen

 

 

Termín: 
SADOVÁ - úterý od 16:30 - 17:15