MUNI kampus | Elánek - Školky a jesle v Brně

MUNI kampus

Plachty 8, Brno, 634 00

Dětská skupina je umístěna v přízemí bytového domu a nabízí kapacitu 12 míst. Těšíme se na děti ve věku od 1,5 roku do 3 let (do 31.8., které následuje po třetích narozeninách). V případě individuální domluvy je možné udělit výjimku. Prostory nabízí šatnu, jídelnu, výdejnu stravy i velkorysou hernu pro děti a samozřejmě sociální zařízení. V bezprostřední blízkosti je rozlehlý park, kde trávíme čas na procházkách. Profesionální tety, skvělý program a blízkost Univerzitního kampusu Bohunice slibuje tu nejlepší předškolní péči pro děti.
Přihlášky přijímáme po celý rok!
 

Tel: 601 100 220
Email: muni@elanek.eu

Prostory školky: 

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Teta Anna
Jmenuji se Anna a momentálně studuji dálkově sociální pedagogiku ve Zlíně. Pracovat v pedagogickém směru bylo vždy mým cílem, který jsem si chtěla splnit a po úspěšném absolvování kurzu pro chůvy mohu tento cíl dál rozvíjet. Zkušenosti s dětmi mám díky mé velké rodině. Hlídala jsem své tři mladší sestry a sestřenice. Vymýšlela jsem pro ně aktivity a úkoly, které by je bavily, ale zároveň rozvíjely. Už od dětství hraji na klavír a mezi mé zájmy patří zdravá strava a jakýkoli pohyb. Výchova a rozvoj dětí mě fascinuje a baví, jelikož mohu vidět práci, kterou jsem odvedla v podobě šťastného a šikovného dítěte. Ve volném čase ráda vyrazím s pejskem do přírody.
Teta Lenka
Jmenuji se Lenka a s dětmi pracuji od roku 2004 kdy jsem absolvovala půlroční kurz jako instruktorka pohybové, rozumové a sociální výchovy kojenců, batolat a dětí předškolního věku. Věnuji se volnočasovým aktivitám s dětmi. Dlouhá léta plavu s dětmi, vedla jsem kroužek cvičení rodičů s dětmi. Dále mám zkušenosti s hlídáním dětí v domácnostech, vedením příměstských táborů a pohádkových večerů pro děti. Během minulého roku jsem absolvovala kurz Chůva, asistent pedagoga a sociální pracovnice. Práce s dětmi mne naplňuje a je to mé životní poslání.