Reference | Elánek – Školky a jesle v Brně

Reference

Děkuji všem tetám z jesliček a mateřské školy v Bystrci za jejich péči o Emily. Vytvořily prostředí, které bylo nejen příjemné, ale také podnětné, a díky nimž se dcera cítila šťastně. Akce v Elánku byly vždy pečlivě a krásně připravené, a Emily se jich ráda účastnila.  
Denisa J., Bystrc školka
S Elánkem, konkrétně ve školce Kamínek, jsme byli velice spokojení. S tetami velmi dobrá komunikace, každý den vymýšlely zábavný program, krásné výlety. Spokojenost a můžeme jen doporučit!
Anna L., Kamínek
S jeslemi i školkou Elánek jsme byli naprosto spokojeni. Elánek navštěvovaly obě naše děti a myslím, že to pro ně byl fajn strávený čas a super příprava na další předškolní i školní vzdělávání. Jako rodiče oceňujeme profesionální přístup a rychlou milou komunikaci.
Dagmar M., Bystrc školka
Dobrý den, ráda bych touto cestou pochválila tety Terku a Viki ze Sadová - Fialka. Perfektně to s dětmi umí, jsou neuvěřitelně ochotné a šikovné, dcera si díky nim ve školce rychle zvykla a chodí tam ráda. I když je s ní někdy trochu víc práce, tety to nikdy neobtěžuje a jsou samý úsměv. Dcera chodí domů spokojená, čistá a krásně učesaná od tety Viki. Děkuji za skvělý výběr a přeji nám rodičům i Elánku, ať tam obě tety zůstanou co nejdéle.  
Michaela M. Sadová Fialka
Elánek byla u obou našich synů ta nejlepší volba. Krásné prostředí, ty nejhodnější tety, které milují svoji práci a mají to největší pochopení pro děti. A zároveň i pro rodiče :) Vždy milé, empatické, profesionální... Informují každý den o všem, co se dělo, v čem se dítě posunulo atd. Nadstandardní program - ve školce se stále něco děje (divadýlka, různí hosté atd.) a děti jsou tak obohacovány ze všech možných oblastí. A v neposlední řadě skvělá komunikace s vedením - nikdy nic nebyl problém, vše bylo řešeno rychle a mile, o všem jsem vždy dostatečně dopředu věděla... A hlavně ve všem, co bylo potřeba, mi vždy vyšli maximálně vstříc, aniž by "museli". Shrnula bych to tak, že Elánek je úžasným spojením profesionality a lidskosti... což se málokdy takto setká. Moc děkujeme za všechny ty krásné roky!  
Lucie K. - Řečkovice
Dobrý den, strašně moc bych chtěla poděkovat za tety z Kamínku. Hrozně moc nám pomohly ve výchově jako takové a teď aktuálně i k odplenkování, což byla teda hlavně jejich zásluha. 
Kateřina P.
Když Vám píšu, chci ještě jednou vyslovit velkou pochvalu za tety v Žabovřeskách. Teta Eva je skvělá žena, člověk na svém místě. A Dominika je moc prima. Je to radost, když vidím, že Amálka je spokojená a mrzí mě, že už nebude moci chodit do Žabovřesk i další rok. Jako předškoláček. Dnes měly děti masopust a je to opravdu skvělý nápad. 
Ivana K.
Teta Eva z Elánku v Žabovřeskách je naprostá jednička.
Anna H. - Žabovřesky
Jesličky Elánek v Bystrci bylo to nejlepší rozhodnutí, jaké jsme udělali. Ničeho nelituji. Elánek ví, jak na to. Tety jsou naprosto profesionální, umí zabavit a naučit veselou formou. Je neuvěřitelné, jak se posouvá. Když byla nemocná, stála doma u vchodových dveří a volala jména kamarádek z jesliček. Chtěla obléct a vyrazit do Elánku. To je jasná známka toho, že je u vás spokojená.  Děkujeme, že jste!!
Radka Š. - Bystrc jesličky
Obe dve pani vychovatelky jsou velmi mile, hodne, vesele a i veskere detske nehody berou s nadhledem a usmevem. Nedelaji z niceho problem a to je pro deti urcite velmi dulezite. Detem se krasne venuji, pripravuji jim zajimavy program. Zuzanka se nikdy nenudila, do skolky se vždy tesila a pokroky ve vsech oblastech byly velmi videt.
Petra P., Bystrc - jesličky
Škôlka ELÁNEK absolútne splnila naše očakávania. Doporučuji! Elánek nie je miestom, kde sa deti odkladajú, pretože musím ísť do práce... ELÁNEK je prostredím, kde sú deti spokojné, učia sa a posúvajú..ĎAKUJEME!
Radka R., Královo Pole
S řečkovickým Elánkem jsem maximálně spokojena a budu jedině doporučovat ;). Paní Míla je vynikající vychovatelka. Máme doma ještě jedno miminko, až vyroste, určitě k vám ještě zavítáme :)
Martina P.
Ráda bych poděkovala za naprosto úžasný přístup, skvělou komunikaci a jedinečnou školku. Byli jsme od začátku spokojeni, Vašík zvládl nástup do školky naprosto hladce díky skvělým tetám v Řečkovicích. Ocenili jsme i velmi pestrý program. Doufáme, že k Vám nastoupí i mladší syn, jakmile to bude možné.
Lucie K.
Můj syn Ondra navštěvoval Elánek v Žabovřeskách. Ve čtvrtek zde byl naposledy a já bych tímto chtěla poděkovat tetám Andree a Veronice za to jak se krásně staraly nejen o mého syna, jaké prostředí ve školce vytvářely, za to, že nás vždy přívítaly s úsměvem. Ondra se do školky těšil, ráno neplakal a ve školce se díky tetám naučil spoustu věcí a o zábavu a program měl postaráno. Asi nesu hůře jak Ondra, že Elánek opouštíme. Velký díky patří také manažerce Radce Zábršové za bezproblémovou a fajn komunikaci, kdy ochotně odpoví na každý dotaz. Jsem moc ráda, že jsme si vybrali zrovna Elánek. Ještě jednou velký dík celému týmu Elánka. 
Eva K., Žabovřesky
Máme zatím zkušenosti jen s jesličkami, za nás naprostá spokojenost, obě pečující "tety" jsou úžasné, dětem se moc hezky věnují, mají spoustu aktivit i mimo jesle. Také oceňuji komunikaci a vstřícný přístup ze strany vedení Elánku. Určitě doporučuji 
Vendula Č., Bystrc - jesličky
Jsme s Elánkem velice spokojení, synek navštěvuje školku v Žabinách, moc se mu tam líbí a má rád tety učitelky, jak sám říká:-). Oceňujeme zahradu a dvůr, celkově rodinný přístup, a v neposlední řadě umístění a vzhled školky. Tety jsou moc milé, hodné, ale zároveň mají u dětí respekt, za což velice díky. Leo se do školky vždycky těší a hrdě ukazuje výtvory, které vyrábí. Děkujeme!
Lea V. - Žabovřesky
Jsme s Elánkem velice spokojení, synek navštěvuje školku v Žabinách, moc se mu tam líbí a má rád tety učitelky, jak sám říká:-). Oceňujeme zahradu a dvůr, celkově rodinný přístup, a v neposlední řadě umístění a vzhled školky. Tety jsou moc milé, hodné, ale zároveň mají u dětí respekt, za což velice díky. Leo se do školky vždycky těší a hrdě ukazuje výtvory, které vyrábí. Děkujeme!
Lea V., Žabovřesky
Na Elánku se mi hrozně líbí osobní přístup k dětem obou slečen co v Králově Poli jsou, obě jsou výborné a dcerka se do školky opravdu těší každý den. Ikdyby J. nastoupila do státní školky už letos tak stejně od roku 2018 budeme určitě potřebovat pro druhou dceru, protože jsme u vás velmi spokojeni a já si myslím, že pro ty menší 2 leté děti jste určitě bezkonkurenčně nejlepší varianta. Takže pokud bude místo tak určitě využijeme.
Markéta M. Královo Pole
Do jesliček dcera sice docházela pouze několik měsíců, ale i přesto si velmi dobře zvykla a byli jsme celkově spokojeni. Tety mají očividně pro práci s dětmi cit, vám paní ředitelko přeji, abyste jste je nadále motivovala natolik, aby tuto práci u vás vykonávaly nadále a rády, protože když je práce s dětmi odváděna s chutí a láskou, jde to opravdu vidět minimálně na druhý pohled. Děkuji mnohokrát za vše.
Jitka B. Bystrc, jesle
Velmi oceňujeme opravdu rodinné prostředí Elánku v Králově Poli. Elenka nikdy neměla ráno problém s tím, že jde do školky. Každé ráno se těšila. Celý podzim si doma hrála na školu, tak jí to vše ovlivnilo. Pro nás rodiče bylo moc krásné a dojemné, když jsme se mohli s Elenkou účastnit akcí pořádaných tetami ze školky. Vždy panovala velice přátelská atmosféra a děti i rodiče se dobře bavili.
Tereza J., Královo Pole
Každý den, kdy dcera navštíví školku, příjde domů s nějakou novou básničkou, písničkou, či mi doma předvádí, jak dělají nebo chodí různá zvířátka. Líbí se mi bohatý program, návštěvy solných jeskyní, oslavy narozenin nebo výuka angličtiny... Perfektní je i program pro rodiče s dětmi (lampionový průvod, Mikulášská besídka), moc hezky zorganizované, vymyšlený program.
Lucie B., Královo Pole
Děkujeme proto oběma učitelkám a také celému týmu Elánku za ohromnou trpělivost a přejeme jim do dalšího roku vše nejlepší a co nejméně zlobivých dětí jako je naše Nelinka :)
Hana D., Žabovřesky
První týdny pro moji dceru byly velmi náročné, ale vše překonala a zvládla, hlavně díky skvělým tetám, které v Elánku máte. Těšíme se, co všechno ještě Sofinka v druhé půlce školního roku zažije a věříme, že to bude super. 
Soňa D., Bystrc - školka
Dlouho jsem váhala, jestli 2 a půl leté dítě dát do jeslí/školky, která rozjíždí svůj provoz, ale teď po pár měsících můžu říct, že nelituji, protože vše předčilo mé očekávání. Perfektní vedení a výborná komunikace s rodiči. Skvělé tety odvádí péči o své svěřence s láskou a radostí, rozvíjí jejich vývoj a učí je poznávat svět.
Lucie H., Bystrc - jesličky
Terezku jsme do školky dali ve 2,5 letech s tím, aby se naučila více fungovat v kolektivu s jinými dětmi a taky aby dále rozvíjela zejména své řečové schopnosti. Po téměř půl roce můžeme říct, že obojí se naplnilo a Terezka je nejen schopna mnohem lepší interakce s jinými dětmi, ale mnohem lépe mluví (někdy až moc:-)) a je taky více samostatná. Věříme, že školka přispívá prostřednictvím paní učitelek (teta Tereza a teta Veronika) k jejímu rychlejšímu rozvoji a zlepšování spolupráce s jinými vrstevníky, a to i díky tomu, že se jedná o spíše menší kolektiv. 
Hana Š., Královo Pole
Jako matka vnímám i čistotu v jesličkách a jsem spokojena. Též vnímám domácí atmosféru v  jesličkách. I když dcera chodí do jesliček jeden den v týdnu, tak vnímám, že od září, kdy nastoupila do jesliček, tak udělala obrovský pokrok a že na ní dětský kolektiv má pozitivní vliv. Tím, že bydlíme cca 300m od jesliček, tak často s dcerou chodíme kolem jesliček na procházky a kdykoliv uvidí pomalovanou garáž s panáčkem Elánek, tak začne ukazovat, něco svojí dětskou řečí šveholí a na konci svěholení slyším slovo “prosím”, které už skoro umí - v překladu to znamená, že mě dcera prosí, že chce do jesliček.
Kateřina G., Královo Pole
Se školkou jsme velice spokojeni. Děkujeme a už se těšíme, co dalšího připravíte pro děti. :-)
Veronika K., Žabovřesky
S Elánkem jsme byli moc spokojení - máte výborné tety, máte propracovaný a pestrý program, jednáte s dětmi jako se svéprávnými osobami, hodně se zapojujete, podnikáte spoustu zajímavého a v neposlední řadě jim poskytujete nadstandardní stravování. Moc si toho vážíme a budeme Elánek rozhodně jen doporučovat. Moc děkujeme! Děti i my rodice si vážíme Vašeho úsilí! 
Markéta Z., Bystrc - školka