Sadová - Královo pole - Modrá třída | Elánek - Školky a jesle v Brně

Sadová - Královo pole - Modrá třída

 !!! OTEVŘELI JSME PRO VÁS NOVOU ŠKOLKU - NEVÁHEJTE SE PŘIHLÁSIT !!!

Ulice Gustava Broma 189/35, Brno - Sadová (oblast Kociánka)

Zcela nová budova, která byla dostavena 6/2019 slibuje luxusní, moderní prostředí právě pro Vaše děti.
K dispozici jsou pro vás připraveny 2 třídy pro děti od 2 do 6 ti let věku, kde nechybí herní místnost, jídelna, koupelna, výdejna stravy, zázemí šatniček a krásná, prostorná zahrada s venkovními hracími prvky.
Hlavním heslem Elánku je "aby s námi děti objevovaly svět," tedy těšit se mohou na hru, výchovu a péči, rozvoj sportovních aktivit, výtvarné a hudební výchovy a nebude chybět ani výuka angličtiny i předškolní příprava.
Úžasné prostředí na procházky nabízí i bezprostřední blízkost přírody.
Parkovací místa se nachází přímo před budovou a slouží ke klidnému předání dětí.

Volných míst 8
Tel: 704 252 880 (vedení Elánku)
Tel: 602 708 999 (školka Sadová Brno)
Email: info@elanek.eu

 

Dětské hřiště bylo spolufinancováno Jihomoravským krajem

 

Prostory školky: 

O Vaše děti se starají

Jana Horská
Jmenuji se Jana a jsem absolventkou střední odborné školy sociálně správní. V současné době studuji na pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně Speciální pedagogiku v oboru logopedie-surdopedie. Již na střední škole jsem měla možnost praxe v brněnském Centru Kociánka, kde jsem měla na starosti tělesně a mentálně postižené děti v denním stacionáři. Mám také zkušenosti s individuálním hlídáním dětí. Dále jsem absolvovala kurz první pomoci a kurz Chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky. Mezi mé záliby patří jakýkoli sport, především běh a jízda na kole. Od dětství se věnuji výtvarným činnostem obzvláště práci s keramickou hlínou. Práce s dětmi mne velmi baví a věřím, že zde mohu své teoretické znalosti získané ze školy aplikovat, ale jak pravil Cicero, „Praxe je nejlepší učitelka“.
Lenka Roubínková
Jmenuji se Lenka Roubínková a pocházím z Olomouce. Tam jsem také na Univerzitě Palackého absolvovala bakalářské studium v oboru Pedagogika - veřejná správa a magisterské studium v oboru Řízení volnočasových aktivit. Díky bohatým školním praxím jsem načerpala mnoho zkušeností při práci s mladšími i staršími dětmi, mimo jiné jsem pak v minulých letech působila jako vedoucí příměstských i pobytových táborů pro děti různých věkových skupin. Baví mě pro děti vymýšlet zajímavé tvořivé činnosti, vhodnými způsoby předávat informace a posouvat je tak v oblasti jejich vědomostí a schopností, ráda si s nimi zazpívám, zatančím, zahraji na doktory, princezny i na opraváře aut. Snažím se být dětem nejen příkladem, ale i kamarádem, kterému se mohou svěřit s dobrými i špatnými pocity či obavami. Mezi mé koníčky patří výlety, četba, poslech hudby, vaření a získávání nových zážitků s rodinou a přáteli.