Sadová - Královo pole - Žlutá třída | Elánek - Školky a jesle v Brně

Sadová - Královo pole - Žlutá třída

Ulice Gustava Broma 189/35, Brno - Sadová (oblast Kociánka)

Zcela nová budova, která byla dostavena v roce 2019 slibuje luxusní, moderní prostředí právě pro Vaše děti. K dispozici jsou pro vás připraveny 2 třídy – modrá a žlutá, každá s kapacitou až 24 dětí, o které se vždy starají tři tety. Doporučený věk od 4 do 6 ti let. Nechybí zde herní místnost, jídelna, koupelna, výdejna stravy, zázemí šatniček a krásná prostorná zahrada s venkovními hracími prvky. Úžasné prostředí na procházky nabízí i bezprostřední blízkost přírody. Parkovací místa se nachází přímo před budovou a slouží ke klidnému předání dětí.
Přihlášky přijímáme po celý rok

Tel: 704 252 880 (vedení Elánku)
Email: info@elanek.eu

Prostory školky: 

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Teta Barbora
Mé jméno je Barbora a mám vystudovaného magistra v oboru sociální pedagogika a volný čas. Již přes deset let se věnuji práci s dětmi, a to ve formě volnočasových kroužků ve středisku volného času, na pobytových i příměstských táborech či brigádně v soukromých školkách. Práce s dětmi mě naplňuje, a proto jsem ráda, že můžu pracovat právě zde. Vždy je krásné vidět spokojené dítě. Ve svém volném čase se ráda dívám přes hledáček svého fotoaparátu a zachycuji jedinečné okamžiky ze života lidí. Dále ráda sportuji, nejlépe se cítím na kolečkových bruslích či na kole. Také miluji tanec a hudbu, pár písniček zahraji na ukulele či klavír. Nejšťastnější jsem v přírodě, u ohně a nejlépe v blízkosti mé rodiny a přátel. S přítelem a naším čtyřnohým kamarádem rádi cestujeme v obytném autě.
Teta Lucie
Jmenuji se Lucie a vystudovala jsem na Masarykově univerzitě obory výtvarná výchova a speciální pedagogika se zaměřením na logopedii. Jsem akční energická osobnost, ráda sportuji a trávím čas v přírodě a na zahradě. Ráda kreativně tvořím- vyzdvihla bych především pletení, které je mým dlouholetým koníčkem. Velmi ráda své aktivity a dovednosti s nadšením zapojuji do výuky. Dokázat děti pozitivně naladit, zaujmout a najít si k nim individuální cestu. Učím je poznávat svět a zábavnou a hlavně přirozenou cestou. Logopedické zaměření mne naučilo děti vést ke správnému vyjadřování a komunikaci, na které svou výuku zakládám. Práce s dětmi je pro mě nadšením i mým celoživotním zájmem a v jejich blízkosti trávím takřka většinu svého času, ať už jde o rodinu, hlídání nebo volný čas. V zimě působím jako instruktorka a učím děti předškolního věku prvnímu lyžovaní, v létě zase působím na dětských táborech jako vedoucí. Půl roku jsem měla možnost pracovat v mateřské škole jako asistentka pedagoga pro autistického chlapečka. Směřovat své nabrané zkušenosti a pracovat jako učitelka v mateřské škole byl můj vytyčený cíl, a jsem vděčná, že je pro mě práce koníčkem a učení hrou.
Teta Adéla
Jmenuji se Adéla a vystudovala jsem předškolní a mimoškolní pedagogiku na SPGŠ v Přerově. Dále jsme se vzdělávala na různých kurzech a seminářích v různých odvětvích vzdělávání dětí a mám za sebou několik let praxe v různých zařízeních jakožto pedagog ve státní školce, v soukromém sektoru s Montessori zaměřením výuky, na logopedické klinice , jako instruktor na táborech a jako animátor na oslavách a akcích pro děti. Mou hlavní prioritou jsou děti a jejich potřeby, jejich sny a přání a hlavně jejich správný vývoj, nejsem jen autorita, ale také kamarád, dobrý přítel a opora pro každé dítě a to bez výjimek. Velmi se ztotožňuji i s Montessori heslem POMOZ MI, ABYCH TO DOKÁZAL SÁM, není snad nic lepšího než to, že vaše dítě dokáže samo přesně to, čeho chtělo samo dosáhnout.