Velká Bíteš | Elánek - Školky a jesle v Brně

Velká Bíteš

Kostelní 725, Velká Bíteš

Dětská skupina se nachází v rodinném domě. Dvoupodlažní objekt poskytne maximální pohodlí a velké, slunné prostory pro 24 dětí na téměř 350m2 vnitřní plochy :) Vstup je ze dvora objektu, kde se nachází i Kebab.
Přijímáme děti od 1 roku až do zahájení povinné školní docházky a 3 skvělé tety se již na prcky moc těší.
Otevírací doba zařízení je pondělí až pátek, vždy 7:00 - 17:00 hod.
Pro klidné předání dětí lze zaparkovat přímo před vstupem do školky.
Přihlášky přijímáme během celého roku :)

+420 601 100 200

velkabites@elanek.eu

Prostory školky: 

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Teta Klára
Jmenuji se Klára a vystudovala jsem obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Díky studiu jsem navštívila mnoho mateřských škol, družin a středisek volného času. Díky těmto praxím jsem zjistila, že obor, který jsem si vybrala je ten správný a naplňuje mě. Každé dítě je jiné jak už po fyzické nebo po psychické stránce a snažím se ho rozvíjet tak, aby to pro nej bylo co nejpřirozenější. Ráda si s dětmi zatancuji, zazpívám, něco namaluji a také si s nimi zahraji nejrůznější hry. Nejradši mám hudebně pohybové říkanky. Ve volném času ráda čtu, cestuji, hraji na klavír a vzdělávám se.
Teta Kateřina
Pocházím z malé vesničky nedaleko Velkého Meziříčí. Vystudovala jsem vysokou školu oboru porodní asistentka. Má touha byla pracovat v prostředí s dětmi, ať už čerstvě narozenými či o pár let staršími, a to se mi splnilo. Žila jsem v Dánsku, kde jsem se starala o dvě děti a v péči o ně jsem se utvrdila v tom, že s batolatami a předškoláky je radost pracovat. Péče o děti mě moc baví a obdivuji jejich otevřenost, pravdomluvnost a fantazii. Volný čas trávím v přírodě, ale i četbou a vzděláváním se.
Teta Zdenka
Jmenuji se Zdenka a bydlím nedaleko Velké Bíteše. Úspěšně jsem absolvovala kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Mým snem bylo vždy pracovat s dětmi a tento sem se mi splnil. Ráda rozvíjím jejich osobnost, schopnosti a zájmy. Ve volném čase ráda sportuji, chodím do přírody a ráda se věnuji svým neteřím.