Velká Bíteš | Elánek - Školky a jesle v Brně

Velká Bíteš

Kostelní 725, Velká Bíteš

Dětská skupina se nachází v rodinném domě. Dvoupodlažní objekt poskytne maximální pohodlí a velké, slunné prostory pro 24 dětí na téměř 350m2 vnitřní plochy :) Vstup je ze dvora objektu, kde se nachází i Kebab.
Přijímáme děti od 1 roku až do zahájení povinné školní docházky a 3 skvělé tety se již na prcky moc těší.
Otevírací doba zařízení je pondělí až pátek, vždy 7:00 - 17:00 hod.
Pro klidné předání dětí lze zaparkovat přímo před vstupem do školky.
Přihlášky přijímáme během celého roku :)

+420 601 100 220

velkabites@elanek.eu

Prostory školky: 

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Teta Tereza
Jmenuji se Tereza a bydlím v malé vesničce nedaleko Velké Bíteše. Absolvovala jsem kurz Chůvy v dětské skupině. Mým snem vždy bylo pracovat s dětmi, ráda rozvíjím jejich osobnost a pozoruji jejich úspěchy. Ve volném čase ráda jezdím na výlety poznávat nová místa, památky, také ráda trávím čas s přáteli a v přírodě.
Teta Kateřina
Pocházím z malé vesničky nedaleko Velkého Meziříčí. Vystudovala jsem vysokou školu oboru porodní asistentka. Má touha byla pracovat v prostředí s dětmi, ať už čerstvě narozenými či o pár let staršími, a to se mi splnilo. Žila jsem v Dánsku, kde jsem se starala o dvě děti a v péči o ně jsem se utvrdila v tom, že s batolatami a předškoláky je radost pracovat. Péče o děti mě moc baví a obdivuji jejich otevřenost, pravdomluvnost a fantazii. Volný čas trávím v přírodě, ale i četbou a vzděláváním se.
Teta Zdenka
Jmenuji se Zdenka a bydlím nedaleko Velké Bíteše. Úspěšně jsem absolvovala kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Mým snem bylo vždy pracovat s dětmi a tento sem se mi splnil. Ráda rozvíjím jejich osobnost, schopnosti a zájmy. Ve volném čase ráda sportuji, chodím do přírody a ráda se věnuji svým neteřím.
Teta Monika
Jmenuji se Monika a pocházím z malé vesničky nedaleko Velké Bíteše. Vystudovala jsem střední odbornou školu obor sociální činnost. Jelikož mě práce s dětmi velice bavila, rozhodla jsem se absolvovat kurz Chůva pro děti v dětské skupině. Práce s dětmi mě velice baví a naplňuje. Dále se věnuji sportu, četbě knih a v neposlední řadě studiu na Vysoké škole