Žabovřesky | Elánek - Školky a jesle v Brně

Žabovřesky

Horákova 714/6, Brno

Zcela nově opravený prostorný rodinný dům nabízí herní místnost, dvě odpočinkové místnosti, jídelnu, koupelnu a krásnou zahradu. Úžasné prostředí na procházky nabízí i bezprostřední blízkost Wilsonova lesa, plného herních prvků pro děti. Ve školce jsou děti od 2 let věku. V případě individuální domluvy lze udělit výjimku.O děti se starají se o ně naše skvělé tety.
2 parkovací místa se nachází přímo před domem a slouží ke klidnému předání dětí.

Tel: 704 252 880
Email: info@elanek.eu

Prostory školky: 

Prohlídka školky- video

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Teta Eva
Jmenuji se Eva a před 5 lety mě moje životní cesta zavedla do Montessori jeslí, kde jsem si uvědomila, že práce s dětmi mě baví a neskutečně nabíjí. Je nádherné pozorovat každodenní krůček v rozvoji dítěte a vědět, že jsem jeho součástí. Postupem času jsem si doplnila kurz chůvy pro děti od 1 do 6 let a začala s dětmi pracovat naplno. Absolvovala jsem kurz montessori principů a spoustu dalších. Jsem mámou 3 synů a sama vím, jak pro mě bylo vždy důležité, aby byli spokojeni. Proto se snažím, aby veškerý čas, který se mnou Vaše děti tráví byl přínosný, ale aby se cítili dobře. Jsem nadšeným fanouškem sportů a když zrovna nefandím, tak si čtu nebo cestuji. "Nikdy nepomáhejme dítěti s úkolem, při kterém cítí, že může uspět"
Teta Dominika
Jmenuji se Dominika a vystudovala jsem střední zdravotnickou školu. Od patnácti let se ve svém volném čase věnuji hlídání dětí. Velmi mě těší rozvíjet jejich dovednosti a pozorovat dětskou bezprostřednost a hravost. Každé z dětí je jedinečné a tak na ně také nazírám Raduji se z každého úspěchu a neúspěch využívám jako možnost k růstu Práce s dětmi je mým posláním!