Žabovřesky | Elánek - Školky a jesle v Brně

Žabovřesky

Horákova 714/6, Brno

Zcela nově opravený prostorný rodinný dům nabízí herní místnost, dvě odpočinkové místnosti, jídelnu, koupelnu a krásnou zahradu. Úžasné prostředí na procházky nabízí i bezprostřední blízkost Wilsonova lesa, plného herních prvků pro děti. Ve školce se o až 12 dětí, v průměrném věku 2-4 roky, starají dvě skvělé tety. 2 parkovací místa se nachází přímo před domem a slouží ke klidnému předání dětí.

Volných míst 1/12

Tel: 704 252 880 (vedení Elánku)
Tel: 735 755 073 (školka Žabovřesky Brno)
Email: info@elanek.eu

Registrační číslo projektu: CZ.03.1.51/0.0/0.0/17_073/0008599  Elánek Žabovřesky

Prostory školky: 

Prohlídka školky- video

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Veronika Suráková
Jmenuji se Veronika a jsem absolventkou střední pedagogické školy v Boskovicích v oboru výchovná a humanitární činnost a následně i předškolní a mimoškolní pedagogika. Mám kurz první pomoci. Praxi jsem získala v mateřském centru, kde jsem se starala o děti ve věku 1,5 – 3 roky a dále v Centru Kociánka, kde jsem působila jako vychovatelka pro tělesně i mentálně handicapované děti i dospělé. Práce s dětmi je mým koníčkem, velmi mě baví a naplňuje, ráda děti inspiruji a největší odměnou pro mě je jejich smích. Mými dalšími záliby jsou lyžování, jízda na kole, bruslích, volejbal a různé kolektivní sporty.
Kamila Pokorná
Jmenuji se Kamila a jsem novým členem Elánku od září 2020. K práci s předškolními dětmi jsem se dostala, jak se říká, oklikou až po studiu vysoké umělecké školy, kde jsem vystudovala obor Ilustrace. Během dvou let strávených v Praze a práci v soukromé MŠ jsem nabyla přesvědčení, že se chci dětem věnovat na plný úvazek nadále, a proto jsem si doplnila potřebnou kvalifikaci chůvy a pedagogické minimum. Moje výtvarné vzdělání i přirozená tvořivost mě každodenně inspirují a využívám je nejen při sestavování programu nebo výtvarných aktivitách. Chci být pro děti podporujícím a respektujícím průvodcem ve školce, do které se budou moct každý den těšit. Ve volném čase se zabývám autorskou tvorbou, ilustruji dětské knihy, sem tam vytvářím grafické návrhy nebo knižní vazby. Miluji přírodu a velmi mě zajímají otázky udržitelného způsobu života a vztahu člověka a přírody.