Vážení rodiče,
rádi bychom Vás pozvali na vánoční besídku u nás ve školce.
Přijďte s námi a dětmi strávit kouzelný vánoční čas. Společně si zazpíváme, zatancujeme a vyrobíme vánoční výrobky.
Budeme se na Vás těšit od 15:00 dne 16.12.2025.
Vaše Tety z Bohunic






