Milí rodiče,
srdečně Vás zveme na letošní vánoční besídku a vánoční dílničku, která se uskuteční ve čtvrtek 18. 12. 2025 od 15:30 hodin v naší školičce.
Můžete se těšit na vystoupení dětí a poté na tradiční tvoření vánočních ozdob.
Přijďte si za námi užít předvánoční odpoledne, naladit se na kouzlo Vánoc a strávit příjemný čas společně s námi! :)
Prosíme Vás, abyste dětem na besídku nachystali oblečení v červené a černé barvě (např. červené tričko, černé kalhoty/legíny či naopak)
Děkujeme za spolupráci a těšíme se :)
Tety z MUNIKOM.






