Aktuality | Elánek – Školky a jesle v Brně

Aktuality

Milí rodiče, 
zveme Vás na velikonoční dílničky, které se budou konat v pondělí 25.3.2024 od 15:00. Společně si s dětmi vyrobíme velikonoční výrobky a užijeme si hezké odpoledne! Budeme se na Vás moc těšit, teta Verča a teta Síma

Srdečně zveme děti i rodiče na naše Velikonoční dílničky, které se budou konat 25.3. od 15:30 do 16:30 v prostorách školky.Vytvoříte si společně s dětmi pár velikonočních vajíček pomocí mnoha tvořivých technik.Těšíme se na Vás.

Vážení rodiče,zveme Vás na Velikonoční besídku, která se koná ve středu 27.3.2024 v prostorách školky,od 15.30 cca.16.30 h.

Milí rodičové,
srdečně Vás zveme na společné odpoledne, kde si s dětmi vyrobíte velikonoční dekorace.

Kdy: 27. března 2024 v 16:00
Kde: v prostorách školky v Bohunicích

Těší se tety Míša, Zuzka a Monča

Milí rodiče, zveme vás na velikonoční besídku spojenou s tvořením, která se uskuteční v úterý 26.3. od 15 h.
Pokud nám počasí dovolí, tak se bude konat na zahradě školičky.

Vyšetření zraku v rámci dopoledního programu přímo ve školce. Více informací na info@elanek.eu.

 

Harmonogram:

V rámci dopoledního programu se vydáme s dětmi do solné jeskyně, abychom se rozloučili s posledními zimními bacily a byli tak nachystaní na jarní sluníčko. Prosíme s sebou náhradní ponožky. Děkujeme

 

Harmonogram:

Ve čtvrtek 22. 2. 2024 nás čeká ve školce Karneval. Nafoukneme balónky a vyzkoušíme si nové opičí dráhy. V kroužku omrkneme kostýmy ostatních kamarádů a naučíme se novou básničku.

Milí rodiče,
ve čtvrtek 29. 2. 2024 se v naší školičce uskuteční v rámci dopoledního programu karneval. Společně si užijeme plno zábavy a her. Prosíme, aby děti ráno přišly v kostýmech. 

Moc se těší tety Zuzka, Míša a Monča

Masopustní karvenal se bude konat v pondělí 26.2.2024 v dopoledních hodinách v prostorách školky Elánek ve Velké Bíteši. Akce se mohou zúčastnit všechny děti přihlášené na daný den.

V pátek 23.2.2024 zveme všechny děti, v rámci dopoledního programu na karnevalové dopoledne. 

Prosíme, aby všechny děti přišly v masce.

Milý rodiče, děti zveme v rámci dopoledního programu na náš Fialkový Knižní klubík! Společně si doneseme oblíbené knížky, které si navzájem půjčíme a Tety nám z nich něco hezkého přečtou. 
Kdy? 15.2.2024
Kde? U nás ve Fialce

Milý rodiče! Děti zveme na nezapomenutelný Karneval plný Hudby, tance a kostýmů!
Kdy? 22.2.2024 v rámci dopoledního programu
Kde? U nás ve Fialce!
Sebou? Dobrou náladu a Kostým! 
Budeme se těšit! 

V úterý si v rámci dopoledního programu ve školičce uspořádáme karneval. Těšíme se na vaše masky, které si předvedeme na přehlídce masek. Společně se zatančíme a zazpíváme. A vše zakončíme něčím dobrým na zub. 

V pátek 16.2.2024 společně s dětmi oslavíme Masopust. Akce proběhne v rámci dopoledního programu. Prosíme, aby si děti donesly jakékoliv masky a hlavně dobrou náladu.

Těšíme se na vás Terka a  Barča

Milí rodiče,

v rámci víkendového provozu jsme pro vaše děti připravili karnevalovou zábavu spojenou s výrobou masek, diskotékou a spoustou legrace!

Kdy: Sobota 17.2.2024

Kde: Školka Elánek Jundrov

Krásný den, zveme Vás na náš MASOPUSTNÍ MAŠKARNÍ KARNEVAL,který se bude konat v rámci dopoledního programu dne 15.února 2024. Poprosíme rodiče o ranní předávání dětí již v kostýmech. 
S přáním hezkého dne,
tety od Žluťásků.

Srdečně zveme děti a jejich plyšové kamarády na pyžamovou párty, která se koná 15.února 2024 v rámci dopoledního programu. Čeká nás bohatý program se spoustou zábavy.
Už se moc těší teta Monča, Markétka, Lenča a Terka. 

Ve středu 21.2.od 15.30.-16.30h se bude konat maškarní pro rodiče s dětmi. Čeká nás rej masek,písničky,tanečky a soutěže. Rodiče prosíme o masky pro děti s sebou. 

V rámci dopoledního programu nás čeká muzikoterapie se slečnou Růženkou.

Milí rodičové, v rámci dopoledního programu dne 15.2.2024 pořádáme pro děti již tradiční masopust. Budeme velice rády, když své ratolesti v tento den přivedete do školky v jakémkoli kostýmu :). 

Zveme děti na karneval, který se uskuteční 

Milí rodiče, 
dne 14.2. si během dopoledního programu užijeme s dětmi karneval. Prosíme, aby v tento den přišly děti v kostýmech. Fantazii se meze nekladou. Těšit se bude teta Síma a teta Verča