Jundrov | Elánek - Školky a jesle v Brně

Jundrov

Dětská skupina Elánek Jundrov
Gellnerova 20, Brno

A je to tady!!! Od 1.6.2023 budeme otevírat zcela novou dětskou skupinu Elánek Jundrov a máte se opravdu na co těšit
Školička bude specifická hned několika věcmi:
1) Nastoupit mohou děti v měsíci 3. narozenin a starší, až do zahájení povinné školní docházky. Konkrétní věk přijímaných dětí vždy záleží na aktuální skupince.
2) Docházka je možná jen celotýdenní, tzn. s tarifem 5-7 dní v týdnu
3) Školička bude bilingvní, to znamená, že jedna učitelka bude na děti celý den mluvit jen anglicky a druhá česky. Dětská skupina je určena pro děti, pro které je primární jazyk čeština, a které se chtějí učit anglicky. Začínat budeme pěkně od začátku, takže kamarádům budou děti rozumět vždy :)
4) Kapacita jen 12 dětí a 2 pečující osoby, zcela individuální přístup
5) Zajištěna předškolní příprava, velmi bohatý program
6) Krásný rodinný dům s vlastní zahradou

Tel: +420 601 100 220 (vedení Elánku)
Email: jundrov@elanek.eu

 

 

Víkendový provoz

Dětská skupina Elánek Jundrov je jediná v Brně, která nabízí i víkendový provoz. Je vhodná pro všechny děti ve věku od 1,5-6 let, tedy i pro ty, které Elánka nenavštěvují, nebo chodí do jiné naší pobočky.
Víkendový provoz Vám nabídne hlídání nárazově, dle aktuálních potřeb a za hodinovou cenu dle skutečně využité docházky.
Těšíme se na Vás každou sobotu a neděli od 7:00 do 13:00 hod.
Pro účast stačí vyplnit online přihlášku, kterou najdete na našich stránkách a do kolonky preferovaná školka zvolíte  "Víkendový provoz - Jundrov"
Je nutné splnit všechny náležitosti, které jsou nutné k docházce do dětské skupiny, tedy mít podepsanou smlouvu na jednorázové hlídání, dodat potvrzení na trh práce a zdravotní dotazník dítěte. Vše stačí samozřejmě doložit a podepsat jen jednou na začátku spolupráce a poté už využívat kdykoliv během roku, proto neváhejte s přihláškou, ať máme administrativní část za sebou, a poté když budete potřebovat a bude volná kapacita, tak Vám tuto docházku můžeme nabídnout :)

 

Prostory školky: 

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Teta Johana
Jmenuji se Johana a jsem absolventkou bakalářského studia oboru Logopedie na Masarykově univerzitě. Již během studia na gymnáziu jsem se začala věnovat hlídání dětí, individuálně jsem se dosud starala o děti od 2 do 8 let. V rámci studia jsem absolvovala praxe v logopedických třídách mateřských škol, s dětmi se sluchovým postižením nebo v dětském logopedickém stacionáři. Čas strávený s dětmi mě velmi baví, těší mě pozorovat jejich pokroky. Má nejrozsáhlejší praxe v práci s dětmi je z organizace pro osoby s postižením, kde jsem začala jako dobrovolník asistovat na kroužcích pro děti. Během let jsem měla možnost vést různé volnočasové kroužky a letní příměstské tábory. Ve vztazích s lidmi je pro mě zásadní respektující přístup, otevřená mysl a empatie. Hovořím plynně anglicky a těší mě, že mohu své znalosti předat i dětem. Mám ráda přírodu, zvířata, knihy a animované filmy.
Teta Bára
Jmenuji se Barbora a jsem absolventkou Mendelovy univerzity. Již během studia jsem začala pracovat na základní škole, absolvovala jsem kurz asistenta pedagoga a také studium pedagogiky a psychologie pro střední odborné školy. Během své praxe jsem působila několik let na pozici asistentky pedagoga a následně také jako vychovatelka ve školní družině. Ve volných chvílích jsem vedla příměstské i pobytové tábory pro děti všech věkových kategorií. Práce s dětmi mě velmi baví a naplňuje, těší mě předávat dětem nové informace a sledovat jejich pokroky. Mezi mé koníčky patří především sport a příroda.