MUNI Komenského | Elánek - Školky a jesle v Brně

MUNI Komenského

Komenského náměstí 220/2, Brno, střed

Dětská skupina je umístěna v 1.NP krásné historické budovy bývalé lékařské fakulty a nabízí kapacitu 24 míst. Těšíme se na děti ve věku od 2 let. Prostory nabízí šatnu, jídelnu, výdejnu stravy i velkorysou hernu pro děti a samozřejmě sociální zařízení. V bezprostřední blízkosti je rozlehlý park, kde trávíme čas na procházkách. Profesionální tety a skvělý program slibuje tu nejlepší předškolní péči pro děti.
 

Dětská skupina zahájila provoz 1.9.2022. Přihlášky přijímáme po celý rok!

 

Tel: 601 100 220
Email: muni@elanek.eu

Prostory školky: 

Prohlídka školky- video

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Teta Dominika
Jmenuji se Dominika a vystudovala jsem obor Předškolní pedagogika na Střední odborné škole pedagogické v Litomyšli a obor Speciální pedagogika na Vyšší odborné škole také v Litomyšli. V rámci studia jsem získala praxi v předškolních zařízeních. Během studia na Vyšší odborné škole jsem získala také zkušenosti s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami. Další zkušenosti jsem získala také prací v mateřské škole, kde jsem pracovala s dětmi od dvou do sedmi let. Ráda sleduji, jak se děti učí novým věcem a ráda jim v tom pomáhám. Mezi mé koníčky patří pobyt v přírodě, četba knih a hudba.
Teta Barbora
Jmenuji se Barbora a vystudovala jsem obor Předškolní a mimoškolní pedagogika na Střední pedagogické škole. Jsem také absolventkou Vyšší odborné školy, oboru Sociální práce. Během studia na střední škole jsem absolvovala několik odborných praxí v mateřské škole a toto rozhodnutí mi zůstalo i při studiu na Vyšší odborné škole, kde jsem výběr odborných praxí směřovala zejména na organizace, které s dětmi pracují a pomáhají jim v různých tíživých situacích. Již od základní školy jsem měla jasno v tom, jaké profesi se chci věnovat, jelikož práce a čas strávený s dětmi mě velmi naplňuje. Ráda také sdílím své zkušenosti a osvojuji si nové dovednosti. Baví mě pozorovat, jak se děti každým dnem učí novým věcem a rostou kupředu. Mezi mé záliby, v rámci volného času, patří sport, cestování, hra na klavír a vytváření podnětných materiálů pro děti.
Teta Lucie
Jmenuji se Lucie a vystudovala jsem na Masarykově univerzitě obory Výtvarná výchova a Galerijní pedagogika. V galerii, výtvarných kroužcích a na táborech jsem měla možnost si vyzkoušet práci s dětmi v různých prostředí. Nejvíce zkušeností jsem ovšem získala v Montessori škole a školce. Zjistila jsem, že práce s nejmenšími dětmi mě baví a naplňuje a proto jsem absolvovala mezinárodní montessori kurz pro asistentku dětí ve věku 3 - 6 let. Ke každému dítěti přistupuji individuálně a podporuji ho k samostatnosti. Těší mě pozorovat u dětí jejich pokroky a odměnou je mi jejich spokojenost. Svůj volný čas trávím nejraději s rodinou, procházkami v přírodě, čtením a kreslením.
Teta Kristýna
Jmenuji se Kristýna. Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu ve Znojmě, obor zdravotnický asistent / praktická sestra. Zkušenosti s dětmi jsem ve škole nasbírala v rámci předmětu psychologie, kde jsme navštěvovali školky, a připravovali pro ně různé aktivity. I díky praxi, kde jsme potkávali i ty nejmenší, se mi prohloubila láska k dětem a já věděla, že mě tato práce bude bavit. Je úžasné vidět rozvíjení dětských osobnostní, schopností a zájmů. Také velice ráda hlídám děti všem svým příbuzným v mém okolí. Ve svém volném čase nejraději chodím na procházky se svým pejskem, ale také ráda tancuji, zpívám a umím hrát na kytaru.