MUNI Komenského | Elánek - Školky a jesle v Brně

MUNI Komenského

Komenského náměstí 220/2, Brno, střed

Dětská skupina je umístěna v 1.NP krásné historické budovy bývalé lékařské fakulty a nabízí kapacitu 24 míst. Těšíme se na děti ve věku od 2 let. Prostory nabízí šatnu, jídelnu, výdejnu stravy i velkorysou hernu pro děti a samozřejmě sociální zařízení. V bezprostřední blízkosti je rozlehlý park, kde trávíme čas na procházkách. Profesionální tety a skvělý program slibuje tu nejlepší předškolní péči pro děti.
 

Dětská skupina zahájila provoz 1.9.2022. Přihlášky přijímáme po celý rok!

 

Tel: 601 100 220
Email: muni@elanek.eu

Prostory školky: 

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Teta Lenka
Jmenuji se Lenka a jsem absolventkou magisterského studijního programu Logopedie na Masarykově univerzitě. Práce s dětmi mě baví. Již od střední školy ve volných chvílích a o prázdninách hlídám děti ve svém okolí. Také jsem se jako instruktor zúčastnila několika příměstských a pobytových táborů. Během studia jsem vedla i dva kroužky v rámci Elánku. Baví mě vymýšlet a připravovat pro děti různorodé aktivity, které je budou dále rozvíjet. Mezi mé další zájmy patří sport, výlety do přírody a po okolí, tvoření a vyrábění.
Teta Lucie
Jmenuji se Lucie a vystudovala jsem na Masarykově univerzitě obory Výtvarná výchova a Galerijní pedagogika. V galerii, výtvarných kroužcích a na táborech jsem měla možnost si vyzkoušet práci s dětmi v různých prostředí. Nejvíce zkušeností jsem ovšem získala v Montessori škole a školce. Zjistila jsem, že práce s nejmenšími dětmi mě baví a naplňuje a proto jsem absolvovala mezinárodní montessori kurz pro asistentku dětí ve věku 3 - 6 let. Ke každému dítěti přistupuji individuálně a podporuji ho k samostatnosti. Těší mě pozorovat u dětí jejich pokroky a odměnou je mi jejich spokojenost. Svůj volný čas trávím nejraději s rodinou, procházkami v přírodě, čtením a kreslením.
Teta Tereza
Jmenuji se Tereza, vystudovala jsem obor Sociální pedagogika na Ostravské Univerzitě a momentálně pokračuji v navazujícím studiu dálkovou formou. Během mého studia jsem absolvovala praxe v různých zařízeních zaměřených na výchovu a vzdělávání dětí různého věku. Avšak cenné zkušenosti s dětmi sbírám již od svých 18 let, kdy jsem aktivně působila jako chůva v rodinách a vedoucí na letních táborech. Práce s těmi nejmenšími mě baví, naplňuje a otevírá mi nové obzory. Mým cílem je vést děti k osobnímu rozvoji a zároveň pro ně být průvodcem na jejich cestě plné zvědavosti a objevování. Tou nejkrásnější odměnou při mé práci je šťastné a spokojené dítě, které dělá neustále pokroky. Ve svém volném čase sportuji, čtu knížky, cvičím jógu a také ráda vyrazím na výlety do přírody nebo trávím čas s rodinou či přáteli.
Teta Kristýna
Jmenuji se Kristýna. Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu ve Znojmě, obor zdravotnický asistent / praktická sestra. Zkušenosti s dětmi jsem ve škole nasbírala v rámci předmětu psychologie, kde jsme navštěvovali školky, a připravovali pro ně různé aktivity. I díky praxi, kde jsme potkávali i ty nejmenší, se mi prohloubila láska k dětem a já věděla, že mě tato práce bude bavit. Je úžasné vidět rozvíjení dětských osobnostní, schopností a zájmů. Také velice ráda hlídám děti všem svým příbuzným v mém okolí. Ve svém volném čase nejraději chodím na procházky se svým pejskem, ale také ráda tancuji, zpívám a umím hrát na kytaru.