Sadová - Královo pole - Modrá třída | Elánek - Školky a jesle v Brně

Sadová - Královo pole - Modrá třída

Ulice Gustava Broma 189/35, Brno - Sadová (oblast Kociánka)

Zcela nová budova, která byla dostavena v roce 2019 slibuje luxusní, moderní prostředí právě pro Vaše děti. K dispozici jsou pro vás připraveny 2 třídy – modrá a žlutá, každá s kapacitou až 24 dětí, o které se vždy starají tři tety. Doporučený věk od 2 do 6 ti let. Nechybí zde herní místnost, jídelna, koupelna, výdejna stravy, zázemí šatniček a krásná prostorná zahrada s venkovními hracími prvky. Úžasné prostředí na procházky nabízí i bezprostřední blízkost přírody. Parkovací místa se nachází přímo před budovou a slouží ke klidnému předání dětí. Ve školce máme ještě pár volných míst, přihlaste se pomocí elektronické přihlášky.  

Tel: 704 252 880 (vedení Elánku)
Tel: 602 708 999 (školka Sadová Brno)
Email: info@elanek.eu

Registrační číslo projektu: CZ.03.1.51/0.0/0.0/19_111/0014225  Dětská skupina Sadová NFE

 

Prostory školky: 

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Simona Davidová
Jmenuji se Simona Davidová a vystudovala jsem obor Sociální pedagogika a poradenství na Masarykově univerzitě. Díky praxím během studia jsem získala zkušenosti v práci s dětmi v různorodých oblastech. Vyzkoušela jsem si i pravidelné hlídání dětí v rodinách a zároveň jsem odjakživa obklopena dětmi v naší velké rodině. Tyto zkušenosti mě pouze utvrdily v tom, že práce s dětmi je pro mě to pravé a dává mi velký smysl. Baví mě připravovat pro děti podnětné prostředí a provázet je při poznávání okolního světa. Já sama si ve volném čase ráda maluji, čtu si a trávím čas v přírodě.
Lenka Roubínková
Jmenuji se Lenka Roubínková a pocházím z Olomouce. Tam jsem také na Univerzitě Palackého absolvovala bakalářské studium v oboru Pedagogika - veřejná správa a magisterské studium v oboru Řízení volnočasových aktivit. Díky bohatým školním praxím jsem načerpala mnoho zkušeností při práci s mladšími i staršími dětmi, mimo jiné jsem pak v minulých letech působila jako vedoucí příměstských i pobytových táborů pro děti různých věkových skupin. Baví mě pro děti vymýšlet zajímavé tvořivé činnosti, vhodnými způsoby předávat informace a posouvat je tak v oblasti jejich vědomostí a schopností, ráda si s nimi zazpívám, zatančím, zahraji na doktory, princezny i na opraváře aut. Snažím se být dětem nejen příkladem, ale i kamarádem, kterému se mohou svěřit s dobrými i špatnými pocity či obavami. Mezi mé koníčky patří výlety, četba, poslech hudby, vaření a získávání nových zážitků s rodinou a přáteli.
Markéta Legezová
Jmenuji se Markéta. K práci s dětmi jsem se dostala ve svých 18ti letech a to prostřednictvím hlídání dětí a následného doučování angličtiny kterému se věnuji dodnes. Dnes už mezi mé žáky nepatří pouze děti ale i jejich rodiče..Práce s dětmi mě naplňuje, ráda vidím za svou prací nějaké výsledky a kde je člověk uvidí více než při učení našich nejmenších. Vystudovala jsem střední školu v oboru Hotelnictví a cestovní ruch dokončený maturitní zkouškou. Procestovala jsem část Austrálie, projela Nový Zéland, navštívila Čínu i Vietnam a v neposledním případě Izrael či Španělsko..na cestách jsem poznala spousty nových lidí a kultur které mě hodně obohatily. Po svých cestách jsem se vrátila zpět k tomu co mě v životě začalo bavit nejvíce a to byly děti. Dodělala jsem si profesní kurz chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky a začala pracovat v Montessoriho jesličkách, a následně pak v soukromé mateřské školce.. Jako člověk jsem hodně otevřená a empatická. Také se ráda učím novým věcem a mám ráda výzvy.