Bystrc - Jesle | Elánek - Školky a jesle v Brně

Bystrc - Jesle

Jakuba Obrovského 228/1a, Brno

Přímo nad budovou Lidlu se nacházejí velké, slunné prostory i dalšího provozu Elánka.
Dříve luxusní byt nám slouží jako jesle pro děti od 1 roku, s kapacitou 8 dětí a 2 úžasné vychovatelky.
Pobyt na čerstvém vzduchu je zajištěn nejen na prostorné terase, ale díky umístění využíváme hojně i procházky blízko brněnské přehrady, či zoologické zahrady.
Parkování přímo před budovou zaručeno.

Tel: 704 252 880 (vedení Elánku)
Email: info@elanek.eu

Prostory školky: 

Prohlídka školky- video

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Teta Simona
Jmenuji se Simona a vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu, obor sociální činnost. V tomhle oboru jsem získala cenné zkušenosti a praxi v nejrůznějších činnostech, od dětí v jesličkách a miniškolkách až po handicapované děti. Vedla jsem kroužky v tanečním klubu Mirka kde jsem se účastnila příměstských táborů. Ráda vidím jak se děti zlepšují a posouvají kupředu. Práce s dětmi mě naplnuje. Mým hlavním cílem je učit děti hravou formou s ohledem na jejich individualitu, protože každé dítě je jedinečné. Mezi mé koníčky patří cvičení, tanec a objevování krásných míst.
Teta Veronika
Jmenuji se Veronika a vystudovala jsem gymnázium v Kroměříži. Během studia se mi prohloubila láska k dětem, a proto jsem si doplnila kurz chůvy, abych měla možnost s nimi pracovat. S dětmi mám zkušenost díky praxi v lesní školce, letním táborům, kterých jsem se účastnila jako vedoucí, ale taky jsem vždy byla obklopena dětmi v naší početné rodině. S dětmi ráda tvořím, zpívám a tancuju a vždy je pro mě největší odměnou šťastné a usměvavé dítě. Práce s dětmi mě velmi baví a snažím se jim vytvářet příjemné prostředí, aby se u nás cítily co nejlépe. Ve volném čase ráda hraju na hudební nástroje, zpívám a chodím do přírody.