Bystrc - Jesle | Elánek - Školky a jesle v Brně

Bystrc - Jesle

Jakuba Obrovského 228/1a, Brno

Přímo nad budovou Lidlu se nacházejí velké, slunné prostory i dalšího provozu Elánka.
Dříve luxusní byt nám slouží jako jesle pro děti od 1 roku, s kapacitou 8 dětí a 2 úžasné vychovatelky.
Pobyt na čerstvém vzduchu je zajištěn nejen na prostorné terase, ale díky umístění využíváme hojně i procházky blízko brněnské přehrady, či zoologické zahrady.
Parkování přímo před budovou zaručeno.

Tel: 704 252 880 (vedení Elánku)
Email: info@elanek.eu

Registrační číslo projektu: CZ.03.1.51/0.0/0.0/19_101/0016519 Elánek Bystrc jesle 2

Prostory školky: 

Prohlídka školky- video

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Teta Simona
Jmenuji se Simona a vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu, obor sociální činnost. V tomhle oboru jsem získala cenné zkušenosti a praxi v nejrůznějších činnostech, od dětí v jesličkách a miniškolkách až po handicapované děti. Vedla jsem kroužky v tanečním klubu Mirka kde jsem se účastnila příměstských táborů. Ráda vidím jak se děti zlepšují a posouvají kupředu. Práce s dětmi mě naplnuje. Mým hlavním cílem je učit děti hravou formou s ohledem na jejich individualitu, protože každé dítě je jedinečné. Mezi mé koníčky patří cvičení, tanec a objevování krásných míst.
Teta Tereza
Jmenuji se Tereza a vystudovala jsem Střední pedagogickou školu v Kroměříži, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. V rámci studia jsem absolvovala praxe ve školních družinách a mateřských školách, kde jsem pracovala jak s dětmi ve věku okolo tří let, tak s předškoláky. Pracovala jsem jako asistentka pedagoga na prvním stupni základní školy, vedla jsem výtvarný kroužek pro děti předškolního věku, doučovala jsem děti na prvním stupni ZŠ a také každoročně jezdím jako vedoucí na tábory. Práci s dětmi miluji a je to můj největší koníček. Mimo jiné ale také ráda čtu, kreslím a jinak výtvarně tvořím nebo sportuji. Čas strávený s dětmi mě naplňuje a jsem ráda, že mohu právě Vašim dětem předávat nové zkušenosti, rozvíjet jejich dovednosti, kreativitu a fantazii. Věřím, že si společně strávený čas v Elánku budeme s dětmi užívat a moc se na to těším!