Bohunice | Elánek - Školky a jesle v Brně

Bohunice - FN Brno

Dětská skupina v areálu FN Brno, Bohunice

Novostavba pro dětskou skupinu, určenou především pro děti zaměstnanců FN Brno, vznikla na zelené louce a je přímo stvořená pro děti. Nabízí velké prostory herní místnosti, spací koutek, veškeré zázemí i zahradu. Vyslyšíme potřeby zaměstnanců ve zdravotnictví a pohlídáme děti i při dlouhých směnách a za bezva ceny! Individuální přístup zaručen, kdy o skupinku 1 až 6 dětí se stará jedna teta, od 7 do 12 dětí jsou přítomné vždy dvě tety a od 13 do 24 dětí pečují o Vaše děti tři tety současně. Parkování před budovou zaručeno, na vjezd do areálu lze vydat vjezdové karty.

Tel: 730 151 688 (školka FN Brno)
Tel: 704 252 880 (vedení Elánku)
Email: fnbrno@elanek.eu

Registrační číslo projektu: CZ.03.1.51/0.0/0.0/19_101/0016517 Elánek Bohunice 2

Prostory školky: 

Prohlídka školky- video

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Michaela Rozbrojová
Jmenuji se Michaela Rozbrojová a jsem absolventkou gymnázia. Pět let jsem působila ve volnočasovém zařízení jako lektorka pouličního tance ("street dance") pro děti od 5 do 14 let a díky tomu absolvovala kurz pro pedagogy volného času. Tato zkušenost velmi posílila a zvětšila mou lásku k dětem, proto jsem se rozhodla odletět do Anglie jako au-pair. Pečovala jsem o tři chlapce ve věku 3,6 a 9 let. Práce s dětmi už pro mě nebyla jen koníčkem a vášní - naopak jsem v ní našla hlubší smysl a touhu pracovat s dětmi nadále a na "plný úvazek". Letos jsem tedy ještě absolvovala kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky a také se stala studentkou Učitelství pro 1. stupeň základní školy. Mým hlavním cílem je vést děti k pozitivnímu náhledu na svět a na sebe samotné, pomoct jim rozvíjet jejich silné stránky a naopak přijmout i stránky slabší. Dle mého názoru je nástup do školky zásadní a ne vždy lehkou etapou v životě dítěte, proto se snažím, aby se děti do školky i ze školky vracely s úsměvem a radostí.
Kristýna Čmielová
Jmenuji se Kristýna a vystudovala jsem sociální práci a následně speciální pedagogiku. Již na střední škole v oboru výchovná a humanitární činnost jsem měla možnost vyzkoušet si praxi v mateřských školách. Tehdy jsem také dostala příležitost hlídat děti v bilingvní rodině, u které jsem měla brigádu šest let. Po dobu mého dalšího studia jsem pracovala jako externista pro Dům dětí a mládeže, jako vedoucí charitního táboru, nebo jako učitelka v Mateřské škole v Praze. Ráda čtu, hraju na flétnu a pletu, ale především mám ráda turistiku a přírodu. K dětem se snažím přistupovat s respektem k jejich individualitě a rozvíjet jejich osobnost zábavnou a hravou formou.
Kamila Uhrová
Jmenuji se Kamila Uhrová a vystudovala jsem střední odbornou školu pedagogickou, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Vždy jsem měla děti velmi ráda, a již během školy jsem se utvrdila v tom, že práce s nimi je pro mě to pravé. V rámci studia jsem chodila čtyři roky na odborné praxe do mateřských škol, družin, volnočasových aktivit i jesliček. Baví mě s dětmi něco vytvářet, učit je novým věcem, ale především je pro mě důležité jednat s nimi individuálně a rozvíjet jejich silné stránky, jelikož je každé dítě jedinečné. Snažím se chovat empaticky, nástup do školky je pro ně velká změna, proto potřebují především trpělivost a pochopení. Nenásilně vedu děti správným směrem, co se týká základů slušného chování, nebo třeba respektu k přírodě. Moc mě těší, ze se můžu podílet na utváření a rozvoji osobnosti každého z nich.