Bystrc - Školka | Elánek - Školky a jesle v Brně

Bystrc - Školka

Jakuba Obrovského 228/1a, Brno

Přímo nad budovou Lidlu se nacházejí velké, slunné prostory dalšího provozu Elánka, kde školka s kapacitou 24 míst, se těší na děti ve věku 2-5 let a pro dalších 8 veselých dětiček je kapacita v jesličkách, kde je věk dětí 1-2 roky. Prostory více než 300 m2 nabízí spoustu místa pro děti i možnost odpoledních kroužků pro děti a maminky. Pobyt na čerstvém vzduchu je zajištěn na prostorné terase o velikosti 250 m2. Krásné místo na procházky blízko brněnské přehrady, či zoologické zahrady. O děti se starají tři tety ve školce a dvě tety v jeslích. Parkování přímo před budovou zaručeno.

Tel: 704 252 880 (vedení Elánku)
Email: info@elanek.eu

Prostory školky: 

Prohlídka školky- video

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Teta Vendula
Jmenuji se Vendula, vystudovala jsem obor Sociální pedagogika na Univerzitě Palackého v Olomouci a obor Pedagogické lyceum na Střední pedagogické škole v Boskovicích. V rámci studia jsem měla možnost získat cenné zkušenosti v různých zařízeních zaměřených na výchovu a vzdělávání dětí. Díky těmto zkušenostem jsem si ověřila, že práce s dětmi mě naplňuje a všestranný rozvoj jejich osobnosti je pro mě to pravé, čemu se chci v životě věnovat. S dětmi ráda tvořím a připravuji zajímavé činnosti, které je všestranně rozvíjejí. Práci s dětmi beru jako poslání a ráda pro ně vytvářím podnětné a pozitivní prostředí, ve kterém je k dětem přistupováno empaticky, s ohledem na jejich individualitu, a kde mohou rozvíjet svoje schopnosti a dovednosti. Mezi mé záliby ve volném čase patří čas strávený v přírodě, cestování, sport a seberozvoj.
Teta Lucie
Jmenuji se Lucie, vystudovala jsem střední odbornou školu, obor sociální činnost. Praxi jsem vykonala v Centru Kociánka, kde jsem v oboru získala cenné zkušenosti. Péče o děti mě naplňuje a velice baví. Ráda vidím jak děti dělají velké pokroky, jak se rychle učí a jsem ráda dětem na blízku při jakékoliv pomoci či problému. Mezi mé záliby patří hudba a sport.
Teta Monika
Jmenuji se Monika, vystudovala jsem obor Pedagogika na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity a obor Sociální činnost na Střední zdravotnické škole Jaselské. V rámci vystudování tohoto oboru jsem získala cenné zkušenosti a vědomosti týkající se práce s dětmi a to hlavně díky praxi v nejrůznějších zařízeních věnujícím se především výchově dětí a to například v jesličkách, miniškolkách v centru pro handicapované děti a také v centru Kociánka. Díky bakalářskému studiu na vysoké škole, kde jsem svoje dosavadní zkušeností více propojila s teorií výchovy a vzdělávání jsem si uvědomila, že práce s dětmi mě baví a naplňuje. Ráda vidím když děti rostou a dělají pokroky s ohledem na jejich individualitu kterou jim velmi ráda v rámci mých dovedností mohu pomoci rozvinout. Mezi mé koníčky patří turistika, fotografování, hudba a četba.