Bystrc - Školka | Elánek - Školky a jesle v Brně

Bystrc - Školka

Jakuba Obrovského 228/1a, Brno

Přímo nad budovou Lidlu se nacházejí velké, slunné prostory dalšího provozu Elánka, kde školka s kapacitou 24 míst, se těší na děti ve věku 2-5 let a pro dalších 8 veselých dětiček je kapacita v jesličkách, kde se věk dětí pohybuje od 2 let věku. Prostory více než 300 m2 nabízí spoustu místa pro děti i možnost odpoledních kroužků pro děti a maminky. Pobyt na čerstvém vzduchu je zajištěn na prostorné terase o velikosti 250 m2. Krásné místo na procházky blízko brněnské přehrady, či zoologické zahrady. O děti se starají tři tety ve školce a dvě tety v jeslích. Parkování přímo před budovou zaručeno.

Tel: 704 252 880 (vedení Elánku)
Email: info@elanek.eu

Prostory školky: 

Prohlídka školky- video

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Teta Vendula
Jmenuji se Vendula, vystudovala jsem obor Sociální pedagogika na Univerzitě Palackého v Olomouci a obor Pedagogické lyceum na Střední pedagogické škole v Boskovicích. V rámci studia jsem měla možnost získat cenné zkušenosti v různých zařízeních zaměřených na výchovu a vzdělávání dětí. Díky těmto zkušenostem jsem si ověřila, že práce s dětmi mě naplňuje a všestranný rozvoj jejich osobnosti je pro mě to pravé, čemu se chci v životě věnovat. S dětmi ráda tvořím a připravuji zajímavé činnosti, které je všestranně rozvíjejí. Práci s dětmi beru jako poslání a ráda pro ně vytvářím podnětné a pozitivní prostředí, ve kterém je k dětem přistupováno empaticky, s ohledem na jejich individualitu, a kde mohou rozvíjet svoje schopnosti a dovednosti. Mezi mé záliby ve volném čase patří čas strávený v přírodě, cestování, sport a seberozvoj.
Teta Dominika
Jmenuji se Dominika a vystudovala jsem obor Předškolní pedagogika na Střední odborné škole pedagogické v Litomyšli a obor Speciální pedagogika na Vyšší odborné škole také v Litomyšli. V rámci studia jsem získala praxi v předškolních zařízeních. Během studia na Vyšší odborné škole jsem získala také zkušenosti s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami. Další zkušenosti jsem získala také prací v mateřské škole, kde jsem pracovala s dětmi od dvou do sedmi let. Ráda sleduji, jak se děti učí novým věcem a ráda jim v tom pomáhám. Mezi mé koníčky patří pobyt v přírodě, četba knih a hudba.
Teta Monika
Jmenuji se Monika, vystudovala jsem obor Pedagogika na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity a obor Sociální činnost na Střední zdravotnické škole Jaselské. V rámci vystudování tohoto oboru jsem získala cenné zkušenosti a vědomosti týkající se práce s dětmi a to hlavně díky praxi v nejrůznějších zařízeních věnujícím se především výchově dětí a to například v jesličkách, miniškolkách v centru pro handicapované děti a také v centru Kociánka. Díky bakalářskému studiu na vysoké škole, kde jsem svoje dosavadní zkušeností více propojila s teorií výchovy a vzdělávání jsem si uvědomila, že práce s dětmi mě baví a naplňuje. Ráda vidím když děti rostou a dělají pokroky s ohledem na jejich individualitu kterou jim velmi ráda v rámci mých dovedností mohu pomoci rozvinout. Mezi mé koníčky patří turistika, fotografování, hudba a četba.
Teta Amálka
Jmenuji se Amálie Benová a jsem studentkou Pedagogické fakulty v Brně, kde studuji obor Speciální pedagogika. V rámci univerzity jsem získala praxi na dvou zahraničních pobytech. První pobyt se uskutečnil v Dánsku, kde jsem studovala Kreativní metody práce s dětmi a získala praxi v dánské mateřské škole. Poté jsem v Nizozemsku na stáži učila v České škole bez hranic a zaměřovala se na vzdělávání dětí od 3 do 8 let. Také jsem jedno léto odletěla na anglický kurz na Maltu, kde jsem získala certifikát.