Bystrc - Školka | Elánek - Školky a jesle v Brně

Bystrc - Školka

Jakuba Obrovského 228/1a, Brno

Přímo nad budovou Lidlu se nacházejí velké, slunné prostory dalšího provozu Elánka, kde školka s kapacitou 24 míst, se těší na děti ve věku 2-5 let a pro dalších 8 veselých dětiček je kapacita v jesličkách, kde se věk dětí pohybuje od 2 let věku. Prostory více než 300 m2 nabízí spoustu místa pro děti i možnost odpoledních kroužků pro děti a maminky. Pobyt na čerstvém vzduchu je zajištěn na prostorné terase o velikosti 250 m2. Krásné místo na procházky blízko brněnské přehrady, či zoologické zahrady. O děti se starají tři tety ve školce a dvě tety v jeslích. Parkování přímo před budovou zaručeno.

Tel: 704 252 880 (vedení Elánku)
Email: info@elanek.eu

Prostory školky: 

Prohlídka školky- video

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Teta Monika
Jmenuji se Monika a jsem absolventkou magisterského studia na Univerzitě v Hradci Králové v oboru Český jazyk a literatura a Dějepis pro 2.stupeň základní školy. Tři roky jsem v Elánku působila jako vychovatelka, na rok jsem si zkusila práci učitelky na základní škole, abych zjistila, že práce s dětmi předškolního roku mě baví a naplňuje vice. Ráda pro děti vymýšlím hry, zábavu, ale zároveň je chci něčemu novému naučit/vzdělávat je. Ve školce chci využít svých zálib -hry na klavír a zpěvu, abych mohla děti vést pomocí hudby k pohybu a tanci a také k radosti ze zpívání.
Teta Alexandra
Ahoj, jmenuji se Alex. Jsem studentkou VOŠP Litomyšl obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Dále jsem absolvovala kurz asistenta pedagoga. Práce s dětmi mě vždy inspirovala a naplňovala, proto jsem si našla práci v mateřské školce, kde jsem delší dobu působila jako učitelka a získala tak cenné zkušenosti v tomto oboru. Mým cílem je děti naučit nejen pohybovým, hudebním a výtvarným činnostem, ale také je inspirovat a rozvíjet jejich fantazii. K mým největším zálibám patří cestování, turistika a sport.
Teta Anna
Jmenuji se Anna Zummerová a jsem studentkou posledního ročníku magisterského studia oboru speciální pedagogika na Masarykově univerzitě. Zkušenosti s prací s dětmi jsem získala např. v rámci praxí v mateřské školy speciální, dobrovolnické práci při organizaci pobytových akcí pro děti s poruchou autistického spektra, během poskytování osobní asistence těmto dětem nebo při pravidelném babysittingu. V hloubi duše jsem sama stále dítě a možná právě proto k nim mám tak blízko. Do mého pedagogického působení se promítají i moje vlastní zájmy, jimiž jsou sport a kreativní činnost.
Teta Barbora
Jmenuji se Barbora a jsem studentkou dálkového studia oboru předškolní a mimoškolní pedagogika na Vyšší odborné škole Prigo v Olomouci. Vystudovala jsem Pedagogické lyceum na střední škole v Odrách. V rámci studia jsem získala zkušenosti s dětmi předškolního věku a také s dětmi na prvním i druhém stupni základní školy. Dále jsem se pravidelně účastnila pobytových táborů jako vedoucí. Práce s dětmi mě naplňuje a baví, chci je vzdělávat a učit novým věcem. Ráda s nimi trávím čas, vymýšlím hry, nebo je učím výtvarným či pohybovým činnostem. Mezi mé záliby patří sport, turistika, četba, hudba, popř. trávím čas přáteli a rodinou.