Sadová - Královo Pole - Fialka | Elánek - Školky a jesle v Brně

Sadová - Královo Pole - Fialka

Vlasty Fialové 16, Brno - Králo Pole (Sadová)

V přízemním rodinném domě, který je nádherně prostorný, světlý, s vlastní zahrádkou i parkovacími místy, zkrátka kde si umíte představit trávit klidně i Vaši dovolenou, tak my právě otevíráme novou školičku pro 12 dětí.
V oblasti Sadová Královo Pole už máme 2 školičky - žlutou třídu pro děti 4-6 let, modrou třídu pro děti 2,5-4 roky a aktuálně otevíráme ještě jesličky pro děti 1,5-2,5 roku.
O 12 dětí se starají 2 skvělé tety a těší se právě na Vás
Přihlášky přijímáme po celý rok :)

Tel: 704 252 880
Email: info@elanek.eu

Prostory školky: 

Prohlídka školky- video

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

Pečující osoby

Teta Tereza
Jmenuji se Tereza a vystudovala jsem střední zdravotnickou školu, obor sociální činnost. V tomto oboru jsem získala cenné zkušenosti a praxi v nejrůznějších zařízeních, jako například ve mini školkách, v jesličkách i pro handicapované děti. Díky této škole jsem si uvědomila, že mne baví práce s dětmi. Naplňuje mne, když se děti posouvají a rozvíjejí svoje schopnosti a já jim k tomu mohu dopomoct. Velmi ráda vymýšlím pro děti výtvarné aktivity, kde mohou rozvíjet kreativitu. Jako mladší jsem chodila do pěveckého sboru, tudíž si ráda s dětmi zazpívám. Mezi mé koníčky patří cestování,hudba a čas strávený s rodinou.
Teta Viktorie
Jmenuji se Viktorie a pracovat s dětmi mě velmi baví a naplňuje. Nabízím klidný, trpělivý a empatický přístup k dětem. Ráda pro děti vymýšlím něco nového, zábavného a obohacujícího. Mou prioritou je vést děti nenásilnou formou k samostatnosti a zábavným učením k výtvarným a pohybovým dovednostem. Vidět kladnou zpětnou vazbu je pro mě velkou radostí. Pro práci s dětmi jsem absolvovala rekvalifikační kurzy pro chůvy. Bohaté zkušenosti jsem získala jako chůva v miniškolce, vedoucí na dětských akcí a hlídáním dětí a mladšího sourozence. Svůj volný čas ráda trávím s rodinou a přáteli.