MUNI Nový Lískovec | Elánek - Školky a jesle v Brně

MUNI Nový Lískovec

Plachty 8, Brno, 634 00

Dětská skupina je umístěna v přízemí bytového domu a nabízí kapacitu 12 míst. Těšíme se na děti ve věku od 1,5 roku do 3 let (do 31.8., které následuje po třetích narozeninách). V případě individuální domluvy je možné udělit výjimku. Prostory nabízí šatnu, jídelnu, výdejnu stravy i velkorysou hernu pro děti a samozřejmě sociální zařízení. V bezprostřední blízkosti je rozlehlý park, kde trávíme čas na procházkách. Profesionální tety, skvělý program a blízkost Univerzitního kampusu Bohunice slibuje tu nejlepší předškolní péči pro děti.
Přihlášky přijímáme po celý rok!
 

Tel: 601 100 220
Email: muni@elanek.eu

Prostory školky: 

Prohlídka školky- video

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Teta Ilona
Jmenuji se Ilona a již 13 let pracuji s dětmi jako vychovatelka/chůva. I z tohoto důvodu mám bohaté zkušenosti s dětmi – které jsou mojí celoživotní vášeň. Abych více porozuměla dětskému vývoji a dětem absolvovala jsem ještě následující kurzy děti s ADHD, poruchy chování, volnočasový pedagog, plánování pedagogické práce s dětmi, dále jsem lektorkou dětské jógy se školáky a předškoláky, jóga pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami. Zároveň vlastní osvědčení pro pedagogy volného času vykonávající přímou pedagogickou činnost. Mezi mé koníčky patří: cvičení, cestování, zahradničení, vzdělávání.
Teta Lenka
Jmenuji se Lenka a s dětmi pracuji od roku 2004 kdy jsem absolvovala půlroční kurz jako instruktorka pohybové, rozumové a sociální výchovy kojenců, batolat a dětí předškolního věku. Věnuji se volnočasovým aktivitám s dětmi. Dlouhá léta plavu s dětmi, vedla jsem kroužek cvičení rodičů s dětmi. Dále mám zkušenosti s hlídáním dětí v domácnostech, vedením příměstských táborů a pohádkových večerů pro děti. Během minulého roku jsem absolvovala kurz Chůva, asistent pedagoga a sociální pracovnice. Práce s dětmi mne naplňuje a je to mé životní poslání.