MUNI | Elánek - Školky a jesle v Brně

MUNI

Rybnická 48, Brno, 634 00

Dětská skupina je umístěna v rodinném domě a nabízí kapacitu 12 míst. Těšíme se na děti ve věku od 18ti do 36 měsíců. Profesionální tety, skvělý program a bezprostřední blízkost Univerzitního kampusu Bohunice slibuje tu nejlepší předškolní péči pro děti zaměstnanců MUNI Brno.
Zahajujeme od 1.9.2020 a přihlášky přijímáme již nyní!
 

Tel: 704 252 880
Email: info@elanek.eu

Registrační číslo projektu: CZ.03.1.51/0.0/0.0/19_101/0016997

Prostory školky: 

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Teta Martina
Jmenuji se Martina a vystudovala jsem ekonomii v Praze. Už během studia jsem hodně cestovala a věnovala se dobrovolnictví s dětmi ve Francii a v Keni. Po studiu jsem chtěla začít pracovat ve svém oboru, ale to mi nedávalo to, co jsem hledala, chtěla jsem najít ve své práci smysl. Proto jsem si poté na mateřské dovolené zvolila jinou cestu, absolvovala jsem kurz chůvy a začala pracovat s dětmi. Nyní také studuji předškolní pedagogiku, učím angličtinu a francouzštinu na volné noze a starám se o svou tříletou dceru. Práce s dětmi mi přináší nové zkušenosti každým dnem a nedokážu si představit dělat něco jiného.
Teta Kateřina
Jmenuji se Kateřina a s dětmi pracuji již od svých 16ti let, kdy jsem jako vedoucí skautu měla na starosti skupinky dětí ve věku od 6ti let. Jako vedoucí jsem se účastnila také celé řady táborů i s těmi nejmladšími dětmi. Vystudovala jsem střední zahradnickou školu, odkud čerpám spoustu inspirace pro hry a tvoření s dětmi,či práci s přírodninami a dále vyšší odbornou školu. Pracovala jsem v Anglii a angličtinu rovněž zapojuji do každodenního programu v Elánku. Práce s dětmi mě provází celý život a je pro mě velmi důležitá, proto jsem úspěšně absolvovala i Chůvu pro děti do zahájení povinné školní docházky. Ve volném čase ráda chodím do přírody, čtu, peču, cvičím jógu a trávím čas s rodinou a přáteli.