Sadová - Královo pole - Žlutá třída | Elánek - Školky a jesle v Brně

Sadová - Královo pole - Žlutá třída

Ulice Gustava Broma 189/35, Brno - Sadová (oblast Kociánka)

Zcela nová budova, která byla dostavena v roce 2019 slibuje luxusní, moderní prostředí právě pro Vaše děti. K dispozici jsou pro vás připraveny 2 třídy – modrá a žlutá, každá s kapacitou až 24 dětí, o které se vždy starají tři tety. Doporučený věk od 4 do 6 ti let. Nechybí zde herní místnost, jídelna, koupelna, výdejna stravy, zázemí šatniček a krásná prostorná zahrada s venkovními hracími prvky. Úžasné prostředí na procházky nabízí i bezprostřední blízkost přírody. Parkovací místa se nachází přímo před budovou a slouží ke klidnému předání dětí.
Přihlášky přijímáme po celý rok

Tel: 704 252 880 (vedení Elánku)
Email: info@elanek.eu

Prostory školky: 

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Teta Kateřina
Jmenuji se Kačka a vystudovala jsem učitelství pro mateřské školy na Masarykově univerzitě. Už od mala mě práce s dětmi baví a vždy jsme si k nim nějak našla cestu. Protože také miluji sporty, od svých 14 let jsem trenérkou cheerleadingu. Když jsem po dostudování gymnázia zvažovala, že dál budu studovat dálkově, abych nemusela ukončit svou práci s dětmi, bylo jasné, že je pro mě nejlepší obor, který se bude věnovat práci s dětmi. Kromě sportů mám mnoho jiných zálib jako například šití, háčkování a malování. Jsem taky neskutečný zvířumil a proto mám doma 13 zvířátek.
Teta Lucie
Jmenuji se Lucie a vystudovala jsem na Masarykově univerzitě obory výtvarná výchova a speciální pedagogika se zaměřením na logopedii. Jsem akční energická osobnost, ráda sportuji a trávím čas v přírodě a na zahradě. Ráda kreativně tvořím- vyzdvihla bych především pletení, které je mým dlouholetým koníčkem. Velmi ráda své aktivity a dovednosti s nadšením zapojuji do výuky. Dokázat děti pozitivně naladit, zaujmout a najít si k nim individuální cestu. Učím je poznávat svět a zábavnou a hlavně přirozenou cestou. Logopedické zaměření mne naučilo děti vést ke správnému vyjadřování a komunikaci, na které svou výuku zakládám. Práce s dětmi je pro mě nadšením i mým celoživotním zájmem a v jejich blízkosti trávím takřka většinu svého času, ať už jde o rodinu, hlídání nebo volný čas. V zimě působím jako instruktorka a učím děti předškolního věku prvnímu lyžovaní, v létě zase působím na dětských táborech jako vedoucí. Půl roku jsem měla možnost pracovat v mateřské škole jako asistentka pedagoga pro autistického chlapečka. Směřovat své nabrané zkušenosti a pracovat jako učitelka v mateřské škole byl můj vytyčený cíl, a jsem vděčná, že je pro mě práce koníčkem a učení hrou.
Teta Denisa
Mé jméno je Denisa a vystudovala jsem Sociální pedagogiku a poradenství na Masarykově univerzitě v Brně. Rok jsem pracovala jako osobní asistentka u dětí a dospělých se zdravotním postižením a také u seniorů. Mám zkušenosti s individuálním hlídáním dětí, pracovala jsem v Montessori mateřské škole a také v dětské skupině. Během zaměstnání jsem se rozhodla doplnit si vzdělání. Dodělala jsem si studium pro logopedické asistenty a také předškolní a mimoškolní pedagogiku. Mezi mé koníčky patří zejména sport, četba a malování. Ovládám základy hry na kytaru a klavír. K dětem přistupuji individuálně a snažím se podporovat jejich samostatnost. Ráda bych je hravou a zábavnou formou provedla touhle důležitou etapou v jejich životě.