Sadová - Královo pole - Žlutá třída | Elánek - Školky a jesle v Brně

Sadová - Královo pole - Žlutá třída

Ulice Gustava Broma 189/35, Brno - Sadová (oblast Kociánka)

Zcela nová budova, která byla dostavena v roce 2019 slibuje luxusní, moderní prostředí právě pro Vaše děti. K dispozici jsou pro vás připraveny 2 třídy – modrá a žlutá, každá s kapacitou až 24 dětí, o které se vždy starají tři tety. Doporučený věk od 2 do 6 ti let. Nechybí zde herní místnost, jídelna, koupelna, výdejna stravy, zázemí šatniček a krásná prostorná zahrada s venkovními hracími prvky. Úžasné prostředí na procházky nabízí i bezprostřední blízkost přírody. Parkovací místa se nachází přímo před budovou a slouží ke klidnému předání dětí. Ve školce máme ještě pár volných míst, přihlaste se pomocí elektronické přihlášky.  

Tel: 704 252 880 (vedení Elánku)
Tel: 602 708 988 (školka Sadová Brno)
Email: info@elanek.eu

Registrační číslo projektu: CZ.03.1.51/0.0/0.0/19_111/0014223  Dětská skupina Sadová Elánek

Prostory školky: 

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Alena Polášková
Jmenuji se Alena Polášková a jsem absolventkou střední pedagogické školy oboru pedagogické lyceum se zaměřením na výtvarnou výchovu. Lásku k dětem jsem získala již na střední škole během tříměsíčního pobytu v Jižní Americe, kde jsem pracovala v dětském zařízení. S maturitním vzděláním přišlo mé rozhodnutí se přestěhovat do Londýna a začít novou kariéru pedagogického směru. Během 5 let v Londýně jsem učila ve státní mateřské škole, Montessori a lesní školce. Vystudovala jsem na Stonebridge College obor předškolní a volnočasová pedagogika zakončená titulem SAC. Dip. Po návratu do České republiky jsem 3 roky pracovala v soukromé česko-anglické školce na pozici anglická paní učitelka a následně úspěšně vystudovala bakalářský obor Speciální pedagogiky v Praze. V rámci vysokoškolské praxe jsem měla možnost pracovat jako vychovatelka u dětí s ADHD v Česku i Anglii. K dětem ráda přistupuji individuálně a rozvíjím jejich uměleckou, jazykovou a hudební stránku. Mezi mé záliby patří hra na kytaru, doučování anglického jazyka, cestování, sportování a výtvarná seberealizace.
Lucie Žáková
Jmenuji se Lucie a vystudovala jsem na Masarykově univerzitě obory výtvarná výchova a speciální pedagogika se zaměřením na logopedii. Jsem akční energická osobnost, ráda sportuji a trávím čas v přírodě a na zahradě. Ráda kreativně tvořím- vyzdvihla bych především pletení, které je mým dlouholetým koníčkem. Velmi ráda své aktivity a dovednosti s nadšením zapojuji do výuky. Dokázat děti pozitivně naladit, zaujmout a najít si k nim individuální cestu. Učím je poznávat svět a zábavnou a hlavně přirozenou cestou. Logopedické zaměření mne naučilo děti vést ke správnému vyjadřování a komunikaci, na které svou výuku zakládám. Práce s dětmi je pro mě nadšením i mým celoživotním zájmem a v jejich blízkosti trávím takřka většinu svého času, ať už jde o rodinu, hlídání nebo volný čas. V zimě působím jako instruktorka a učím děti předškolního věku prvnímu lyžovaní, v létě zase působím na dětských táborech jako vedoucí. Půl roku jsem měla možnost pracovat v mateřské škole jako asistentka pedagoga pro autistického chlapečka. Směřovat své nabrané zkušenosti a pracovat jako učitelka v mateřské škole byl můj vytyčený cíl, a jsem vděčná, že je pro mě práce koníčkem a učení hrou.
Denisa Kalousová
Mé jméno je Denisa Kalousová a jsem absolventka bakalářského studijního programu Sociální pedagogika a poradenství na Masarykově univerzitě v Brně. Jak na vysoké, tak na střední škole jsem si v rámci praxí prošla hned několika sociálními a pedagogickými zařízeními. Rok jsem pracovala jako osobní asistent u dětí a dospělých s postižením a také u seniorů. Mám zkušenost s individuálním hlídáním dětí a také jsem pracovala v Montessori mateřské škole a v dětské skupině. Ráda maluji a zpívám, proto jsem se letos začala učit hrát na kytaru. Mezi mé další koníčky patří jednoznačně sport, zejména jízda na kole a běh. K dětem přistupuji individuálně a snažím se podporovat jejich samostatnost. Ráda bych je hravou a zábavnou formou provedla touhle důležitou etapou v jejich životě.