Žabovřesky | Elánek - Školky a jesle v Brně

Žabovřesky

Horákova 714/6, Brno

Zcela nově opravený prostorný rodinný dům nabízí herní místnost, dvě odpočinkové místnosti, jídelnu, koupelnu a krásnou zahradu. Úžasné prostředí na procházky nabízí i bezprostřední blízkost Wilsonova lesa, plného herních prvků pro děti. Ve školce se o až 12 dětí, v průměrném věku 2-4 roky, starají dvě skvělé tety. 2 parkovací místa se nachází přímo před domem a slouží ke klidnému předání dětí.

Tel: 704 252 880
Email: info@elanek.eu

Registrační číslo projektu: CZ.03.1.51/0.0/0.0/19_101/0016522 Elánek Žabovřesky 2

Prostory školky: 

Prohlídka školky- video

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Teta Michaela
Jmenuji se Michaela a vystudovala jsem střední pedagogickou školu v Prachaticích v oboru předškolní a mimoškolní pedagogika. Po střední škole jsem se vydala do Brna studovat obor sociální pedagogika a poradenství na Masarykově univerzitě. Již během studia jsem pracovala jako učitelka v soukromé školce, kde jsem se setkala s dětmi ve věku od dvou do šesti let. Čas strávený s dětmi mě naplňuje a jsem moc ráda, že můžu dětem předávat nové zkušenosti a být jim na blízku nejen při objevování a pozorování okolního světa. Snažím se také u dětí rozvíjet jejich schopnosti a dovednosti a baví mě pozorovat jejich každodenní pokroky. Mezi mé koníčky patří lyžování, badminton, bruslení, kreslení, malování a cestování.
Teta Radka
Ahoj, jmenuji se Radka a jsem novou posilou pro Elánek. Vystudovala jsem střední pedagogickou školu v Prachaticích a následně jsem se vydala do Brna na obor Učitelství pro 1.stupeň ZŠ na Masarykově univerzitě. Práce s dětmi mne provází celým mým životem, ať jako tety pro nejmenší, paní učitelky pro starší nebo vedoucí na letních táborech. Po dobu studia v moravské metropoli jsem již pracovala v soukromé školce s dětmi od dvou do šesti let, doučovala a vedla zájmové kroužky. Čas trávený s dětmi beru jako investici do obou zúčastněných stran. Ráda se podělím o znalosti o okolním světě a připravím zábavnou cestu do dalších etap života dětí. Na každého se snažím pohlížet jako na individuální bytost, které mohu pomoci zdokonalit se v silných oblastech. Mimo učitelství patří mezi mé zájmy cyklistika, vlastní literární tvorba a jakákoliv kreativní činnost ať se štětcem či s kladivem a hřebíky.