Veselý pohybový kroužek | Elánek - Školky a jesle v Brně

Veselý pohybový kroužek

Představení kroužku:

Veselý pohybový kroužek je speciálně navržený pro nejmenší členy naší společnosti, kteří teprve objevují radost ze pohybu. Tento kroužek je plný her, zábavy a interaktivních cvičení, které nejenže podporují fyzický vývoj, ale také rozvíjejí sociální dovednosti a radost ze společné aktivity.Naším hlavním cílem je vytvořit prostředí plné pozitivní energie, kde se děti mohou společně učit hýbat a objevovat radost ze svého vlastního pohybu. V rámci kroužku se zaměřujeme na rozvoj koordinace, rovnováhy a motorických dovedností skrze hravé aktivity a pohybové hry.

 

Lektorka: Johana

Jmenuji se Johana Ondrujová a moje láska k dětem mě přivedla k tomu, že chci vést kroužky v Elánku. Baví mě pracovat s malými dětmi a sdílet s nimi své znalosti a nadšení.Jsem velkou milovnicí jazyků, především angličtiny a francouzštiny. Tyto jazyky mě fascinují a baví mě je studovat i vyučovat. Mým cílem je přenést svou vášeň a dovednosti na děti a pomoci jim objevit krásu a užitečnost jazyků. V Elánku se snažím vytvářet zábavné a inspirativní lekce, které dětem umožní růst a rozvíjet se. Moje práce mě naplňuje a těším se, že mohu mít pozitivní vliv na životy mnoha mladých lidí.

 

 

Permanentka pololetí: 3300,- Kč/ Kurz

II. pololetí: 8.1.2024- 10.6.2024, každé pondělí od 16:30 - 17:15 hod

Lekce se nekoná: 1.4.2024

Adresa: Jakuba Obrovského 1a, Brno, Bystrc

Lekce: 45min

Věková skupina: děti od 2,5 - 5 let, pro děti z Elánku i širokou veřejnost

 

Zájemce prosíme o přihlášení na volnočasovou aktivitu v termínu 8.12.2023 – 21.12.2023. na následujícím odkazu:  Přihlášky pro děti
​počet míst omezen

Termín: 
Pondělí od 16:30 - 17:15 hod