Angličtina hravě | Elánek - Školky a jesle v Brně

Angličtina hravě

Lektor -  Zuzana Pašová

Jmenuji se Zuzana Pašová a práci s dětmi se věnuji přes 8 let, kdy jsem začínala jako studentka VŠ vést zájmové kroužky. Vystudovala jsem Taneční konzervatoř v Brně, kde byl mým hlavním oborem moderní tanec. Po ukončení absolutoria jsem nastoupila na Masarykovu univerzitu a vystudovala v magisterském programu Učitelství estetické výchovy pro SŠ. Při studiích jsem již věděla, že práce s dětmi mne bude naplňovat a začala jsem učit tanec na Základní umělecké škole, kde působím dodnes. Mám zkušenosti nejen v oblasti tance, ale i s výtvarnou a hudební výchovou. Přes dva roky jsem doučovala žáky 1. stupně ZŠ ČJ, matematiku a AJ. V současné době jsem na rodičovské dovolené s mojí roční dcerou. Ve volném čase se ráda věnuji běhu, skupinovému cvičení a dlouhým procházkám v přírodě.

 

Chcete, aby se Vaše dítě seznámilo s anglickým jazyke m hravou formou? Cílem kroužku je docílit kladného vztahu dětí k tomuto významnému cizímu jazyku.

 

Permanentka pololetí: 1 950Kč/ dítě Kč/ dítě

I. pololetí: 19.9.2023 – 13.12.2023, každé úterý od 15:30 - 16:15 hod

Adresa: Gustava Broma 35, Brno, Sadová- Královo Pole

Lekce: 45min

Věková skupina: děti od 2,5 - 5 let, pro děti z Elánku i širokou veřejnost

 

Zájemce prosíme o přihlášení na volnočasovou aktivitu v termínu 24.8.2023 – 5.9.2023 na následujícím odkazu: Přihláška kroužky děti
​počet míst omezen

 

 

 

 

Termín: 
SADOVÁ -  Úterý od 15:30