Bohunice | Elánek - Školky a jesle v Brně

Bohunice - FN Brno

Dětská skupina v areálu FN Brno, Bohunice

Novostavba pro dětskou skupinu vznikla na zelené louce a je přímo stvořená pro děti. Nabízí velké prostory herní místnosti, spací koutek, veškeré zázemí i zahradu. Individuální přístup zaručen, kdy o skupinku 1 až 6 dětí se stará jedna teta, od 7 do 12 dětí jsou přítomné vždy dvě tety a od 13 do 24 dětí pečují o Vaše děti tři tety současně. Parkování před budovou zaručeno, na vjezd do areálu lze vydat vjezdové karty.

Tel: 704 252 880
Email: info@elanek.eu

Prostory školky: 

Prohlídka školky- video

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Teta Monika
Jmenuji se Monika a jsem absolventkou bakalářského studijního oboru Pedagogika na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity a aktuálně dokončuji kurz chůvy v dětské skupině. V rámci studia na vysoké škole jsem si uvědomila že vzdělávání, učení a předávání zkušeností je přesně to, co mě baví a naplňuje. Lásku a vztah k dětem jsem si vybudovala již na střední zdravotnické škole při studiu oboru Sociální činnost a to především díky odborné praxi v nejrůznějších školních a sociálních zařízeních jako jsou např. miniškolka, jesličky, denní a týdenní stacionář v centru Kociánka a také v dětském rehabilitačním centru. Zde jsem získala ty nejvíc cenné vědomosti a zkušenosti. Mezi mé záliby patří turistika, příroda, jóga a četba. Dětem jsem velmi ráda potřebnou oporou a respektuji jejich individualitu.
Teta Michaela
Jmenuji se Michaela a vystudovala jsem učitelství praktického vyučování na Mendelově univerzitě. Již při studiu jsem si uvědomila, že více než práce s adolescenty, mě naplňuje práce s těmi nejmenšími. Mám individuální zkušenosti s hlídáním dětí. Volný čas nejraději trávím s rodinou, čtením a procházkami do přírody. Dětem jsem ráda po boku při objevování nových věcí, společných hrách a tvoření. Nejhezčí odměnou je šťastné a spokojené dítě, kterému se ve školce líbí a rádo se vrací.
Teta Zuzana
Jmenuji se Zuzana a jsem absolventkou bakalářského studijního programu Sociální práce a sociální politiky na Fakultě sociálních studií Ostravské univerzity. V rámci mého studia na vysoké škole jsem měla možnost si vyzkoušet různé typy praxí jako např. v dětském domově a také na oddělení Sociálněprávní ochrany dětí. Při studiu jsem se utvrdila v tom, že mě práce s dětmi baví a ráda se podílím na jejich rozvoji. Absolvovala jsem Kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky a do budoucna plánuji další sebevzdělávání v tomto směru. Mám zkušenosti s individuálním hlídáním dětí a také jsem pracovala v dětské skupině. Kromě práce s dětmi, patří mezi mé zájmy jízda na kole, lyžování, turistika a vaření zdravého jídla. Pro děti ráda vymýšlím rozmanité aktivity, tak aby se jim ve školce líbilo a byla to pro ně zábava.