Angličtina hrou | Elánek - Školky a jesle v Brně

Angličtina hrou

Popis kroužku:

Kroužek vítá naše malé dobrodruhy do světa anglického jazyka prostřednictvím hravých a interaktivních aktivit. V prvních krocích se zaměřujeme na základní dovednosti, a to zejména na způsoby, jak se představit a pozdravit, což dětem poskytuje pohodlný vstup do světa angličtiny. Naše hodiny jsou plné radosti, písniček a didaktických her, které nejenže učí děti novým slovům a frázím, ale také je povzbuzují ke komunikaci a interakci v anglickém jazyce. Skrze hry a písničky se děti seznamují s barvami, zvířátky a dalšími základními koncepty, což je přirozeným způsobem motivuje k učení. Klade důraz na to, aby kroužek byl místem, kde se děti cítí pohodlně a bez stresu v anglickém prostředí. Vytváříme pozitivní atmosféru, kde je důležitý každý pokus, každý úsměv a každý malý úspěch v učení angličtiny.

 

Lektorka: Nikola

Pedagogiku jsem začala studovat nějaký čas zpět, avšak zkušenosti mám již z dřívější doby. Hlídala jsem dvě děti ve věku 3 a 8 let. Později jsem se tedy rozhodla studovat na pedagogické fakultě. Pracovala jsem na speciální škole, kde jsem doučovala chlapce a skupinu dětí z 1.třídy - v podstatě všechny oblasti, ve kterých byla pomoc potřeba. Tento rok jsem vypomáhala na základní škole jako asistent pedagoga v první třídě a po skončení hodin ve třídě jsem tvořila program pro děti v družině (jak jsem zmiňovala, za svoji silnou stránku považuji kreativitu, proto se jednalo zejména o různé výtvory). 

 

 

Permanentka pololetí: 3000 Kč/ dítě, pololetí

II. pololetí: 10.1.2024 - 5.6.2024 , každou středu od 16:30 - 17:15 hod

Lekce se nekoná: 1.5. a 8.5. 2023

Adresa: Jakuba Obrovského 1a, Brno, Bystrc

Lekce: 45min

Věková skupina: děti od 2,5 - 5 let, pro děti z Elánku i širokou veřejnost

Zájemce prosíme o přihlášení na volnočasovou aktivitu v termínu 8.12.2023 – 21.12.2023. na následujícím odkazu:  Přihlášky pro děti
​počet míst omezen

Termín: 
Středa od 16:30 - 17:15